Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Garantili kızlık zarı dikimi fiyatları 19 Haziran 2014 İstanbul Avrupa yakasında ... liradan başlayıp duruma göre artar , kızlık zarı dikin yerlerin sayısı çok azda olsa ülke genelinde bekaret diktirme konusunda en iyi hizmet yine İstanbul Avrupa yakasında verilmektedir , ben bunu hasta sayısının çok olmasına ve tecrübeye bağlıyorum , zira kızlık zarı dikiminde en fazla arana unsur sonuç garantisidir , yani bekareti hiç bozulmamış bakire bir kızla tamamen aynı cinsel deneyimi yaşamak ister hasta , bunu sağlayamadıktan sonra bu işlemin hiçbir kıymeti kalmaz , kızlık zarı ile ilgili bu makalemizdede garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , dikim esnasında ve kızlık diktirdikten sonra nelere dikkat etmek zaruridir , en iyi hizmeti hangi kadın doğumcudan satın alabilirsiniz gibi sorularınızı cevaplıyoruz , ne demişler al malın iyisini çekme kaygısını. Dünde babalar günü idi , Fatih Harbiye son bölümü izlemeden önce umarım babanızın babalar gününü kutlamışsınızdır . Neyse kızlık zarına geri dönelim , bekaret tamirinde en önemli konu sonuç garantisidir demiştik aslındada dahada önemlisi gizliliktir , kadın doğumda hasta bilgilerinin en fazla gizlenmesi gereken prosedür sanıyorum kızlık zarı dikimidir , kesinlikle başkaları bu işlemi duymamalıdır , kızlık zarı diken ... anlaşmasından dolayı yapılan dikim işlemi ... geçebiliyor , ama bereket versin jinekolog muayenehaneleri .. değil ve gizlilik tam olarak uygulanabilir. Kızlık zarı dikimi sonrası girilecek herhangi bir cinsel ilişkide kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu anlaşılır mı diyede çok soru geliyor , ama flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapıldı ise ve dikimi yapan kadın doğumcu bu konuda deneyimli ise hiç sorun yaşamazsınız , normalde bakireyken nasıl bir cinsel ilişki yaşadıysanız , kesinlikle aynı şekilde olacak . Bu arada ala keçi her vakit püsküllü oğlak doğurmaz derler , işi garantiye almak adına , kızlık zarı konusunda en iyi jinekologa yaptıracam diyorsanız hemen google'a yazın " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " ve arattırın , listenin başında ... göreceksiniz :) Paragrafı kapatmadan önce bize gece gündüz demeden telefonla ulaşabileceğinizi hatta cumartesi pazar bile arayabileceğinizi eklemek isterim 0212 227 5519 sabit turktelekom hattmız ve 0532 221 3007 Turkcell cep numaralarımız sürekli aktiftir. Telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra bakıyor , 10 yıldır yanımda çalıştığı için kızlık zarı konusunda geniş bilgisi var , ona istediğiniz herşeyi sorun , sizi yumuşak ses tonu ile rahatlatacaktır , ben genelde hasta bakıyorum , telefona fazla vaktim olmuyor ama acil bir durum varsa beni isteyin başlasınlar . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , sende yorum yaz ! ( isimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz.

Kızlık zarı dikimi izle

Kızlık zarı dikimi video izlemek , bekaret tamiri flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini videoya çekip youtube.com'a yüklemek , bana son derece yanlış geliyor , ayrıca tıbbi ekit ve hasta haklarına , gizlilik ilkemizede aykırı , o yüzden bizde bu tip kızlık zarı dikimi videolarının olmadığını söyleyelim ama kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye merak edenlerede takibeden paragraflarda zaten flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl olduğunu anlatacağımızı müjdeleyelim . İstanbul'da kızlık zarı dikimi izlemekle ilgili yazımıza buradan ulaşın.

Kızlık zarı çeşitleri

Himen yani kızlık zarı her bayanda aynı değildir , genel anlamda kızlık zarı çeşitlerini aşağıda maddeler halinde sıraladık

1- Elek şeklinde minik delikli kızlık zarı
2- Ortada tel delikli kızlık zarı
3- Esnek kızlık zarı
4- Hilal şeklinde kızlık zarı
5- Kapalı kızlık zarı
6- Kalın kızlık zarı
7- Kızlık zarının hiç olmaması durumu.

Burada aslında en önemlisi esnek kızlık zarı çeşididir , ortada tel delikli zar tipinin abartılı şekli olan esnek kızlık zarında ortadaki delikten penis vajinaya ulaşabilir ve kızlık zarında iç ayrışmalar olmasına rağmen kanama meydana gelmez , takip eden cinsel ilişkilerde kızlık zarı ortasındaki delik genişlediği için sorunsuz birleşme devam eder. Bu durumdan kurtulmak için birçok esnek kızlık zarına sahip bayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor. Cinsel ilişki sıklığı mutlaka göz önüne alınmalıdır. Bilinen kızlık zarı şekilleri hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , sende yorum yaz ! ( isimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz.

Kızlık zarı dikimi

1- Geçici kızlık zarı dikimi :
Kızlık zarı dikimi ameliyatı , yani himenoplasti müdahalesi bundan 30 sene öncesine kadar sadece geçici kızlık zarı dikimi şeklinde yapılabiliyordu , henüz flep tekniği bilinmiyordu , geçici kızlık zarı dikiminde cinsel ilişkiden birkaç gün öncesine kadar işlem yapılamaması ciddi sorunlar ortaya çıkıyordu , hastalar düğün telaşında gizlice kızlık zarı diktirmeye nasıl geleceklerdi.

2- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi:
bereket versinki flep yöntemi imdada yetişti , bir kere kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda isterseniz 1 ay sonra isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişki yaşayın hiç sorun olmuyor.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirenlerden öğütler alsanız , tavsiyeler dinleseniz nekadar iyi olurdu değilmi , ama hak verin ki kızlık zarı dikimi yaptıran birçok bayan olmasına rağmen hiçbiride çıkıp evet diktirdim ve şuanda burdayım gelin konuşalım demez. Ama kızlık zarı diktşren bazı bayanlar isimsiz yani anonim yorumlarla dikim yaptırmayı düşünen hemcinselerine kısmi bilgiler verebiliyor , işte kızlık zarı diktirenlerin yorumları burada.

Kızlık zarı dikimi video

Kızlık zarı dikimi videosunu sadece flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi veya geçici dikiğm yaptıracak bayanlar aramıyor , onlarıdan daha fazla konu hakkında meraklı erkeklerden oluşan bir kitle tarafınca aranıyor , youtube.comda veya diğer video paylaşım sitelerinde kızlık zarı dikimi videoları bulmak mümkün ama bu etik olarak son derece yanlış ve hasta haklarının derin bir ihlali olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul'da kızlık zarı dikimi videoları hakkında ayrıntıları tıklayarak ulaşacağnız yazıda bulabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 yılı haziran 16 tarihi itibarı ile İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama olarak .... tl seviyelerinden başlar, kızlık zarı diken doktora göre değişebilen bu ücretlendirme skalası .... liraya kadar çıkabilmektedir , ama daha ekstrem fiyatlarda yok değildir , size tavsiyem fırsatçılara göz açıtrmamanız yönünde olacaktır , yada siz en iyisi yine emektar dostunuz google'a sorun , yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye ve listeye bakın , sıralamanın başlarında ... rastlayacaksınız i yani doğru adrestesiniz. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında en güncel rakamlar için tıklayın.

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , sende yorum yaz ! ( isimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarı diktirmeyi planlayan binlerce bayanın aklına takılan en önemli soru " kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? şeklinde oluyor , acaba kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılırmı ? , cinsel ilişkide belli olurmu ? Hemen bunların cevabını verelim , konuyla ilgili ayrıntılı makalemi okuyun kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? linkine tıklayın.

Kızlık zarı nerededir ?

Kadın cinsel organlarının daha doğrusu dış genital sistemin karmaşık yapısı insanlarında kafasını karıştırıyor , sadece tıbbi önemi olmayıp sosyal olarakta önemli bir bariyer kabul edilen kızlık zarının nerde olduğu sadece kızlık değil erkekler tarafıncada çok merak edilir. Kızlık zarı vajina girişinede yaklaşık 2 cm işeridedir. Kızlık zarının rengi pembe veya gül kudursu renginde olup vajina iç duvar rengi ile aynıdır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Zaten artık İstanbul'da hastaların nerdeyse %90 ı kalıcı kızlık zarı flep yöntemi tercih ediyor , peki kalıcı kızlık zarı dikiminin avantajı nedir? işte maddeler halinde ayrıntılar :

1- Lokal anestesi yani bölgesel uyuşturma ile 25 dakiak kadar kısa sürede dikilir.
2- Flep yöntemi dikim sonrası hasta masadan kakarak sosyal hayatına geri döner , yatak istirahati gerektirmez.
3- Sadece 20 gün içinde dikişler eriyerek yok olur ve altından orijinal kızlık zarı çıkar .
4- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi usta bir jinekolog tarafınca yapılmış ise kızlık zarının dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmaz.
5- Kalıcı kızlık zarı dikiminde zaman sonsuzdur , ister 1 ay sonra , ister 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin kesinlikle kanama olur ve sonuç garantilidir.

2014 yılında İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ayrıntıuları için tıklayarak ilgili makalemize ulaşınız.

Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı eski yunancadan alınmış " himen " kelimesi ile tıbbi olarak tabir edilir, vajina girişinde cinsel aktif yaşam öncesi bakterilerin rahme uılaşmasını önleme amaçlı bir anatomik bariyerdir , cinsel olgunluğa ulaşan bayanlarda ilk cinsel ilişkide penis darbeleriyle yırtılır ve kendiliğinden iyileşmez , hayat boyu yırtık olarak kalır.
İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını oku , sende yorum yaz ! ( isimsiz yorum yazmak için " Yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçiniz.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor.

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz , çok yoğunuz.

Yorumlar

 1. Slm , 7 - 8 yıl önce bakaretimi kaybettim , arada 4-5 farklı erkek arkadaşımla çok sayıda cinsel ilişkiye girdim , kızlık zarı parçaları dahi yok artık , ama artık ciddi olmak istiyorum , bu durmda kızlık zarı dikimi yapılabilir mi ? Orijinal gibi olur mu , ayrıca vajina daraltmada yaptırmak istiyorum nasıl olacak aynı andamı llur , kızlık zarı dikimi fiyatlarınız kaç paradır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kızlık zarı dikimi flep yönteminde ilişki sayısı veya partner sayısı öenmli değildir , yapılabilir , vajina daraltma işlemide kızlık zarı dikimi ile barebar aynı seansta uygulanabilir.

   Sil
 2. Merhab, hocam ben bugün size kürtaj için randevum var , 2 saate geliyorum , ama benn kürtaj sonrası kalıcı kızlık zarıda diktirmek istiyorum , kısa bir süre için kızlık zarı dikimi indirim varmış , bugün 2 sinide halledebilitmiyşz hojam .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vakum kürtaj ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi aynı sansta yapılabilir merak etmeyin . Asistanımdan randevu alın Esra hanım : 0212 227 5519 - 0532 221 3007

   Sil
 3. Doktor bey sizi yerde ararken gökte buldum desem yeridir :) bizzat sizde kızlık zarı diktiren arkadaşım evlendi ve sonucunu başarıyla almış mutluluğu zirvede yaşadığına bizzat şahitlik ediyorum ve en kısa zamanda muayenehanenizdeyim hocam sewgiler saygılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. selam , Asistanım Esra hanımdan kızlık zarı dikimi güncel fiyatlarını öğrenip randevu alınız 0532 221 3007

   Sil
 4. Doktorum başımdan 6 ay öncesinde geçen talihsiz bir durum nedeniyle kapınızı çalmıştım ve beni,anlatımlarınızla sakinleştirmiş muayene sonrasında kızlık zarı işlemini yaptırmıştım size.şuan da diyorum ki iyi ki gelmişim iyi ki yaptırmışım çok teşekkürler bozulan psikolajim sayenizde düzeldi allah ne muradınız varsa versin hocam saygılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı konusunda olumlu referansınız için teşekkür ederim , mutluluklar dilerim.

   Sil
 5. Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: slm
  21 09 2015, 01:11 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: bu mesajlara kimin cvp verdigini ogrenebilirmiyim?
  21 09 2015, 08:16 - Jin op dr turgay karakaya: Dr turgay ben buyrun
  21 09 2015, 09:28 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: mrb hocam
  21 09 2015, 09:29 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: ben.ve bi arkadasim gelicez
  21 09 2015, 09:29 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: ama uzak yerden geldigimiz icin sadece bi gunluk zamanimiz var
  21 09 2015, 09:29 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: ayni gun icindr hem.muayne hem islem yapiyomusunuz
  21 09 2015, 09:39 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi aynı seansta yapıyoruz
  21 09 2015, 09:39 - Jin op dr turgay karakaya: Hava alanına 10 dakikayız. Yarım saatte halledip geri dönebilirsiniz
  21 09 2015, 09:46 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: peki iki kisinin toplam ucretini ogrenebilirmiyim
  21 09 2015, 09:46 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: flep islemi icin
  21 09 2015, 10:41 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: peki ben aspirin kullaniyorum devamli olarak bi skinti yaratirmi bi durum icin
  21 09 2015, 10:41 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: ucak korkumda var otobusle donmem de sakinca varmi
  21 09 2015, 10:59 - Jin op dr turgay karakaya: Asprin dikim sonrası sızıntı şeklindeki kanamaları arttırır, dikimden birkaç gün önce mümkünse kesin dikimden 15 gün sonrasına kadar. Ama kesmek mümkün değilse geç iyileşme olur ama sonuca ulaşır
  21 09 2015, 11:00 - Jin op dr turgay karakaya: Otobüste sorun yok
  3 10 2015, 09:55 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: hocam merhabalar
  3 10 2015, 09:55 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: benim size bisiler sormam gerek
  3 10 2015, 09:55 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: arayabilirmiyim bu numaradan
  3 10 2015, 10:12 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi.. veya burdan yazın
  3 10 2015, 10:40 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: acik adres gondercektiniz
  3 10 2015, 10:41 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: konustuk bayanla
  3 10 2015, 10:42 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  3 10 2015, 11:53 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: biz carsamba gelcezya
  3 10 2015, 11:53 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: iki arkadas
  3 10 2015, 11:53 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: randevu aldik
  3 10 2015, 11:53 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: 10da randevumuz var
  3 10 2015, 11:53 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: isimiz kacta biter
  3 10 2015, 11:54 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: ona gore donus bileti alcaz
  3 10 2015, 11:54 - Jin op dr turgay karakaya: 2 kişi 2 saat koyun
  3 10 2015, 11:54 - Jin op dr turgay karakaya: 12 de beraber çıkarsınız
  3 10 2015, 11:54 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: 12de isimiz biter yani
  3 10 2015, 11:54 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: tamamdir
  4 10 2015, 00:50 - Kızlık Zarı Diktiren 2 Arkadaş: mrb lar ben yine rahatsiz ettim.ben carsamba gunu islemi yaptiricamya adet gunum geldiginde yani16sinda bi sorun olurmu ya bu takildi kafama benim
  4 10 2015, 08:07 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç sorun olmaz

  YanıtlaSil
 6. Kürtajda Eş Rızası: Merhabalar ben kürtaj için randevu almak istiyorum ancak şöyle bir durum söz konusu boşanma aşamasındayım mahkeme evraklarım mevcut gelip görüşsek yinede yapabilirmisiniz
  23 12 2015, 13:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Eş rızası şartı var

  YanıtlaSil
 7. Kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında bilgi alicaktim çok acil yardımcı olabilir misiniz?
  7 03 2016, 12:09 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  7 03 2016, 13:11 - -: Diğer bilgileri zaten internet sayfasından öğrendim sadece fiyatı merak ediyorum
  7 03 2016, 13:46 - -: Teşekkür ederim ilginiz için

  YanıtlaSil
 8. Merhaba kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında birşey sorabilir miyim?
  15 03 2016, 17:06 - -: İnternetten aldım numaranızı
  15 03 2016, 17:10 - -: Size uzak olduğum için gelemedim sorayım eğer ciddi bi durum varsa gelicem. eşimle ilk defa birlikte oldum 3. Gün çok az damla damla açık renkte kan geliyor. Normal mi
  15 03 2016, 17:32 - Jin op dr turgay karakaya: Normal
  15 03 2016, 17:33 - -: Çok teşekkür ederim korkuyodum

  YanıtlaSil
 9. Merhabalar Turgay bey sizinle kürtaj hakkında konusmak ıstıyordum da yardımcı olabılırmısınız?
  25 06 2016, 07:33 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  25 06 2016, 09:51 - -: Pekı ben net blmıorm fakat en fazla 5 haftalk bı gebelk ıcerısındeyım ve vakum yontemıyle genel anestesı olmak ıstıyorum bunun ücretı hakknda bılgı vereblırmsnız?
  25 06 2016, 10:19 - Jin op dr turgay karakaya: Vakum lokal anestezi ile yapılır
  25 06 2016, 10:20 - Jin op dr turgay karakaya: www.vakumkurtaj.com
  25 06 2016, 10:30 - -: Ben agrısız bı işlem uygulanmasını ıstıyorum genel anestezı olarak bunun ıcın fıyat nekadar olur ?
  25 06 2016, 12:49 - Jin op dr turgay karakaya: Genel anestezi için hastane yatışı şartı var
  15 07 2016, 22:19 - -: Merhaba ben 2 hafta once kurtaj için gelmıs ve yaptırmıstım sızden baska bı konu hakknda bılgı almak ıstıyorum.
  15 07 2016, 22:20 - -: Kalıcı kızlık zarı dıkum fıyatı hakknda bılgı almak ıstıyordumda yardımcı olablırmıydınız ban?
  15 07 2016, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  15 07 2016, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajbakirkoy.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1
  15 07 2016, 22:36 - -: Tesekkurler pekı ben 6 haftalık kurtaj yaptrrdım vajına daraltma yapmasam anlasılırmı
  15 07 2016, 22:38 - Jin op dr turgay karakaya: Merak etmeyin o konuda garanti veriyoruz
  15 07 2016, 22:40 - -: Daraltma yapmama gerek yok ozaman sanırım
  15 07 2016, 22:41 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  15 07 2016, 22:41 - Jin op dr turgay karakaya: 28 senedir zar üzerine çalışıyorum
  15 07 2016, 22:42 - -: Anladım pekı ozmn ben en kısa zamnda gelıcm bısı daha sorcaktm
  15 07 2016, 22:42 - -: Kurtajın ustunden 2 bucuk hafta gectı suan herhangı bı sorun sıkıntı hıssetmıyorum ama muayene ettmem sart mıdır?
  15 07 2016, 22:52 - Jin op dr turgay karakaya: Şart değil
  15 07 2016, 22:54 - -: Pekı tesekkur ederm

  YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015