Kürtaj Fiyatları 19 Temmuz 2014

Kürtaj
Kürtaj fiyatları 2014 yılında boğazın her iki yanında yani İstanbul genelinde birçok kürtaj merkezi jinekolog muayenehanesinde veya kürtaj yapılan yerlerde klasik olarak hamilelik düzeyinize göre hesaplanıyor , sıklıkla birçok jinekolog en küçük gebelikten başlayarak ilerleyen her hafta için kürtaj fiyatlarını azar azar arttırıyor. İstanbul'da genellikle uygulanan kürtaj ücretlerindeki taban fiyat ... lira civarıdır ve haftaya göre ...'er tl kadar bir artış yapılır. Mesela 4 hafta için ... lira , 5 haftalık gebelik için ... lira , 6 haftalık gebelik için ... lira gibi artan ücretleri söz konusudur. Kürtajda yani gebelik sonlandırmada üst sınız kürtaj yasasının izin verdiği 10 haftadır. Bu çocuk aldırma hafta limitinin üzerinde gebelikleri kürtaj etmek yasal değildir ve ciddi suç teşkil eder. Tabii sadece jinekolog değil aynı suçu kürtaj olan kişi veya velileride paylaşmış sayılır. 11 haftalık gebelik , 12 haftalık gebelik gibi ilerlemiş hamileliklerde kürtaj yasağı söz konusudur. Şimdi isterseniz kürtajın bilinmesi gereken temel taşlarına değinelim :

Kimler kürtaj olabilir ?


A- Bekar bayanlar için : 18 yaşından gün almış her bekar bayan kimselerden izin almadan istediği jinekoloğa giderek kürtaj olabilir. Gebeliğin 10 hatayı geçmemiş olması gerekir. Henüz 18 yaşından gün almamış bir bayan ise ancak anne veya babasının izni ile kürtaj olabilir. Bunun için ebeveynlerden birinin beraber gelmesi veya gelemiyorsa " kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde bir izin kağıdı getirmesi istenir. Bu arada bekar bayanın birlikte olduğu bebeğin babası , imam nikahlı yasal olmayan eş veya herhangi bir kişinin kürtaj konusunda herhangi bir söz hakkı yoktur veya izin alınması gerekmez.

B- Evli bayanlar için : Evli bayanlar maalesef bekar bayanlar gibi kimseden izin almadan kürtaj olamıyorlar , ben insan haklarına aykırı buluyorum ama ülkemizde şu anda yürürlükteki kanunlara göre evli bir bayanın kürtaj olabilmek için eşinden izin alması gerekiyor . Ya eşi ile beraber gelmesi , yada eşi gelemiyorsa " karımın kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde bir izin kağıdı getirilmesi gerekir.

Bu makalemizde kürtaj hakkında aklınıza gelebilecek birçok ayrıntıya giriyoruz , her paragrafı sizden gelen sorulara göre bilgiler yerleştirdik, ama tabiiki bize ulaşarak çocuk aldırma konusunda başka sualler yöneltebilirsiniz veya güncel kürtaj fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 0212 227 5519 sabit telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell hattımız ve 0542 215 7274 Vodafone hatlarımız sürekli açıktır. Ben genelde sabahtan akşama kadar hasta bakıyorum ve telefonlarla fazla ilgilenemiyorum , ama kıdemli asistanım Esra hanım sağolsun tüm aramaları cevaplandırıyor , yumuşak uslubüyle panik halindeki hastalarımız rahatıp huzur veriyor. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

** Kürtaj fiyatları hakkında yorumları okuyun , yorum yazın , soru sorun ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin. )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya bilgileri

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

10- Randevu alarak gelin : 0212 227 5519 - 0532 221 3007 ( Turkcell ) - 0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com

Kürtaj nedir ?


Kürtaj gebelik sonlandırma konusunda mantık çerçevesinde ve yasal olarak uygulanabilecek tek yöntemdir , latince kazıma kemilesinden türetilmiş olup günümüzde vakum küretaj denilen negatif basınçla rahim boşaltma metodundan sonra artık kazıma küretaj yöntemi rafa kaldırılmıştır. Kürtaja alternatif arayışları nerdeyse 100 yıldır devam ediyor , kürtaj hapı veya düşük hapı gibi ilaçlar bir ara popüler oldu , kulağınıza yabancı gelmeyecektir , Cytotec ( misoprostol ) , RU-486 ( Mifepristone ) gibi ilaçlar yakın tarihte Türkiye'de yasaklandı . Hayati tehlike yaratabilen yan etkileri ve rahim içinde parça kalması gibi sonuçları gerçekten kürtajı 5 kere mumla aratır.

Kürtaj izle


Kürtaj videosu izlemek birçok kişi için sanıyorum çok ilginç geliyor olacakki , bu konuda yoğun talep geliyor , ama kürtaj operasyonunu videoya kaydetmek ve youtube.com , vimeo gibi video paylaşım sitelerine yerleştirmek son derece etik dışı bir eylem olurdu. O yüzden bizim sitelerimizde kürtaj videosu veya kürtaj izlemek için herhangi bir multimedya materyali bulamazsınız.

** Kürtaj fiyatları hakkında yorumları okuyun , yorum yazın , soru sorun ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin. )

Kürtaj fiyatları


Kürtaj fiyatları 2014 yılında ve ben inanıyorumki 2015 yılındada İstanbul'da hamilelik haftasının durumuna göre belirleniyor. En küçük gebelik olarak tanımlanan 4 haftalık bir hamilelik İstanbul'da kürtaj yapan yerlerde yaklaşık ... lira civarına gerçekleştiriliyor. Buna karşılık 5 haftalık bir gebelik varsa ... lira , 6 haftalıksa ... lira diyerek yuıkarı doğru artan fiyatlarla karşılaşırsınız. Ama 10 haftadan sonra kürtaj yasağı olduğu için daha ileri gebelikleri Türkiye'de kürtaj ettirme ihtimaliniz yok.

Kürtaj yasağı


Kürtaj yasası 2014 yılında güncellendi ve aşağıdaki önemli noktalar ortaya çıktı :

1- İsteğe bağlı gebelik sonlandırmada üst sınır 10 hafta olarak belirlendi. Daha ileri gebelikler için kürtaj yasağı tanımlandı ve büyük gebelikleri kürtaj yapan doktorlara ve kürtaj yaptıran hastalara ciddi cezalar tespit edildi.
2- Evli bayanların kürtaj olabilmeleri için kocalarından " eşimin kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde bir izin kağıdı getirmeleri veya kürtaja eşleriyle beraber gelmeleri istendi. Resmi nikahı olmayanlar ve bekar bayanlar kimseden izin almak zorunda değiller.
3- Henüz 18 yaşından gün almamış bayanlar içinde yukarıdakine benzer bir izin kağıdını anne veya babalarından almaları zorunlu kılındı.

Kürtaj nasıl yapılır ?


Çocuk aldırmak isteyen binlerce bayan kürtajın nasıl yapıldığını hep merak ederler ve telefonla bizi arayan birçok bayan yemek tarifi ister gibi vakum küretaj tarifi ister , işte size kürtaj nasıl yapılır ayrıntıları :

1- Hastanın jinekolojik muayenesi ile kürtaj engel teşkil edecek herhangi bir anatomik bozukluk veya hastalık olup olmadığının araştırılması
2- Ultrason incelemesi , rahim içinde yerleşmiş embriyonun varlığının ispatı ve hamilelik haftasının net olarak tespiti. 
3- Hastanın jinekolojik masaya alınması ve hazırlanması
4- Rahim girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması ve 2 dakika kadar uyuşmasının beklenmesi.
5- Hegar bujisi ile collum dilatasyounu
6- Karmen kanülünün collum uteriye yerleştirilmesi
7- Vakum aparatının karmen kanülü dış ucuna yerleştirilmesi 
8- Negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması
9- Kürtaj sonrası tekrar ultrason yapılarak rahim içinde parça kalıp kalmadığından emin olunması.
10- hastanın yürüyerek sosoyal hayatına veya çalışma hayatına geri dönmesi.

Vakum küretajda kullanılan tüm tıbbi aletler tek kullanımlık ( disposibl ) steril ve kişiye özel kullanılan malzemelerdir. Kürtajda size temas eden her türlü malzeme işlemden sonra atılır ve yeni hastaya yeni set açılır.

** Kürtaj fiyatları hakkında yorumları okuyun , yorum yazın , soru sorun ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin. )

Kürtaj mağduru


Kürtaj sadece jinekoloji uzmanı doktorlara verilmiş bir yetkidir. Jinekolog dışında başka branş hekimlerinin veya başka şahısların kürtaj yapması yasak ve aynı zamanda ciddi suçtur. Bu sert kurallara rağmen merdiven altı şartlarda bazı pratisyen hekimlerin ve ebe - hemşirelerin ilkel metodlarla kürtaj yaptığı haberleri geliyor. Bu durumda birçok bayan kürtaj maduru olarak haber oluyor. Size tavsiyem herhangi bir jinekoloğa kürtajk olmak üzere gittiğinizde mutlaka tıp fakültesi diploması ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanlık belgesinin duvarda aslılı olup olmadığına dikkat etmenizdir. Mesela bizim muayenehanemizde hasta bekleme salonunda bu diplomalar duvarda asılıdır.

Kürtaj fiyatları İzmir


İzmir'de kürtaj fiyatları İstanbul'a benzemekle beraber hafifte olasa daha pahalıdır , mesela İstanbul'da en küçük gebelik için kürtaj fiyatları ... Liradan başlarken İzmir'de yeni gebelik ... liradan başlayan fiyatlarla kürtaj edilmektedir. İzmir'de kürtaj yapan doktor sayısı İstanbul'a nazaran çok daha azdır.

Kürtaj videosu


Kürtajı canlı izlemek isteyenler , kürtaj videosu indirmek veya yotube.com gibi video seyretme sitelerine kürtaj videosu yüklemek son derece etik dışıdır. Şu andada yotube'da bulabileceğiniz tüm kürtaj videoları genelde güney Amerika'da çekilmiş görüntülerdir.

Kürtaj sonrası


Kürtaj olduktan sonra nelerle karşılaşılak , nelere dikkat edilmesi gerekir. Tabii insan telaşla sormayı unutabiliyor , bu çok normal . İsterseniz kürtaj sonrası önemli hususları akılda kalacak şekilde sıralayalım.

1- Kürtaj sonrası gebelik : 
Çocuk aldırdıktan sonra acaba yeniden gebe kalabilirmiyim , tekrar çocuğum olur mu ? gibi sorular çok geliyor. Vakum küretej uygulamasıda rahim içi kazıma yapılmadığı için üreme fizyolojisinin etkilenmesi mümkün değildir, dolayısı ile kürtajdan sonra ne zaman isterseniz hamile kalabilirsiniz. Hatta kürtajdan hemen sonra hamile kalanm birçok hastamız oluyor , başka bir örnek daha vereyim , bize dafalarca kürtaja gelen birçok hastamız var.
2- Kürtaj sonrası kanama :
Kürtajdan sonra kanama olur mu ? kaç gün kan gelir merak ediyorsanız hemen söyleyelim , vakum kürtajdan sonra pek kanama olmaz , belik 2 gün kadar adet görür gibi çok az miktarda olabilir.
3- Kürtaj sonrası ağrı :
Çocuk aldırdıktan sonra vakum kürtajın bir nimeti olarak pek fazla ağrınız olmaz , belki 2 gün kadar sızı şeklinde hafif bir ağrınız olabilir , çantyanızda genelde bulunan  adet sancılarında kullandığınız ağrı kesicinizi kullanabilirsiniz.
4- Kürtaj sonrası adet :
Kürtajdan kaç gün sonra adet görmeye başlarım ? İnsan bazen adet görmeyi bile özlüyor değil mi ? Kürtajdan sonra yaklaşık olarak 40 - 45 gün içinde yeniden adet görmeye başlayacaksınız. Merka etmeyin bu gecikme çok normal. Yalnız sizi uyarmalıyım , kürtajdan sonra cinsel ilişkiye giripte korunmadıysanız yeniden gebe kalmış olabilirsiniz , bu durumda bebek doğana kadar adet göremezsiniz.
5- Kürtaj sonrası cinsel ilişki : Kürtajdan sonra yaklaşık 10 gün kadar kendinizi cinsel ilişkide uzak tutun , eğer yaparsanız rahim içi enfeksiyona yol açabilirsiniz.

** Kürtaj fiyatları hakkında yorumları okuyun , yorum yazın , soru sorun ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin. )

Kürtaj fiyatları ekşi


Kürtaj fiyatları öteden beri çok merak edilen konulardan biri olduğu için ekşi sözlükte ve kadınlar kulübü gibi forum ortamlarındada çok konuşuluyor. Mesela kürtaj olanlar yaşadıkları deneyimleri eşki sözlükte esprili bir dille anlatıyorlar , hayatın komik yanlarını bulmak bazen eylenceli olabilir ama ekşi sözlükte birçok konunun abartıldığı ve ekzajere edildiğini herkes bilir.

Kürtaj sonrası hamilelik


Kürtaj sonrası hamilelik sorun olurmu , olmazmı hep tartışılır . Acaba kürtaj olmak daha sonra gebe kalma ihtimalini azaltırmı , aslına bakarsanız eski yıllarda yani henüz vakum küretajın bilinmediği dönemlerde bana bu soruyu sorsaydınız size kesin olarak kürtajın zararı olmaz diyemezdim. Önceden ultrason bile yoktu ve tamamen el yordamı ile küretaj yapardık, rahim içine sokulan ve küret adı verilen uzun saplı bir çorba kaşığını andıran cihazla rahim içi aynı kabak dolması gibi çepeçevre kazınırdı ve gebelik kesesiyle beraber endometrium denilen rahim içi dokusundanda parça alınırdır. Bu eski tip küretajdan sonra rahim iç duvarlarında nadirde olsa birbirine yapışma olabiliyordu ve daha sonra bu gebe kalma zorluğu olarak karşımıza geliyordu. Bereket versinki artık vakum küretajda rahim içine hiçbir cihaz sokmadan ve dokunmadan sadece negatif basınçla gebelik mahsulu dışarı alınabiliyor ve kürtaj artık diş dolgusu yaptırmaktan daha kolay bir hale geliyor.

En iyi kürtaj doktoru


Geçenlerde yurtdışından gelen bir hastama sordum , taa Avrupalardan gelipte beni nasıl buldunuz İstanbul'da ? , doktor bey " en iyi kürtaj doktoru  " yazdım google'da .. ilk sayfada ... , ... ve ... kürtaj olanların yorumlarını okudum ve herkesin çok memnun kaldığını gördüm o yüzden ... geldim dedi. Nerdeyse 31 yıldır bu işi yapıyorum , ve aynı muayenehanede hizmet veriyorum. İnsanlar bir şekilde iyi hizmet vereni takdir ediyorlar demekki.

** Kürtaj fiyatları hakkında yorumları okuyun , yorum yazın , soru sorun ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin. )

Kürtaj fiyatları Ankara


Ankara'da kürtaj fiyatları diğer illere göre ortalama düzeylerdedir , ama yineden İstanbul 2014 ücretleriyle karşılaştırıldığında azda olsa yüksek olduğunu söylemek gerekir. Mesela bu sene yani 2014 yazı itibarı ile İstanbul'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede ve kürtaj yapan yerlerde 4 haftalık gebelik ... lira civarına kürtaj edilirken Ankara'da Kızılzay ve Çankaya Tunus Caddesi gibi merkezi yerlerde yaklaşık ... liradan başlayan fiyatlarla çocuk aldırabilirsiniz.

Gebelik belirtileri


Acaba hamilemiyim ? , bu sefer kesin gebe kaldım adet dönemimim tam ortası , acaba gebelik testiş mi yapsam diye endişeler size yabancı gelmiyorsa cinsel aktif bir bayansınız demektir. Aslında haklısınız nadiren cinsel ilişkiye giriyor olsanız bile , hatta gerçek bir cinsel ilişki yaşamadanda sürtünme şeklinde ön sevişmeler yaşıyorsanız , hattızatında hala bakire bile olsanız yinede gebe kalabilirsiniz , bu arada bizim bakire yani virgo iken bile gebe olarak gelen çok hastamız oluyor. Bu duurmda gebelik belirtilerini bilmekte fayda var :

1- Adet gecikmesi : En önemli hamilelik belirtisidir , adetiniz 3 gündne fazla gecikti ise sıklık olarak en önemli sebep hemileliktir.
2- Göğüslerde büyüme , şişme , dolgunluk , sertlik , sıcaklık , ağrı : Her adet döneminde bunu yaşıyor olabilirsiniz ama gebe iken daha abartılı olacaktır.
3- Vajinada sürekli ıslaklık , sıcaklık , kaşıntı : Gebelikte cinse hormonların artmasına bağlıdır.
4- Cinsel istek artması : Progesteron hormonu kadınlarda cinsel isteği zirveye çıkartabilir.
5- Bulantı , baş dönmesi , sabah kusmaları : Ben bunlara Türkan Şoray veya Hülya Koçyiğit belirtisi diyorum , eski Türk filmlerinde cinsel ilişkinin sabahında derhal başlayan bu gebelik belirtileri artık çok daha az görülüyor.
6- Üstüne görme : Gebe kadınlarda kısa ve az miktarda adet görme durumu olabiliyor , buna üstüne görme diyoruz. Yanıltıcı olarak gebe olmadığınızı düşündürebilir, aman dikkat.

Kürtaj fiyatları kadınlar kulübü


Kürtaj ücretleri her dönemin popüler konusu olduğu için kadınlar kulübü , ekşi sözlük veya donanım haber gibi sitelerdede geniş olarak tartışılan ve tavsiye edilen bir konudur. Özellikle kadınlar kulübünü ele alacak olursak kadınların en fazla konuştukları konuların başında kürtaj fiyatları ve kızlık zarı dikimi fiyatı vardır.

Hamilelik testi


Gebelik testleri eczanelerde satılan en ucuz ürünlerden biridir . Bu tüm dünyada bu şekildedir. Her kadının bilmesi gereken bir konu olan gebelik testi kullanım açısındada çok pratiktir. Mesela adetinizden 3 gün geçti ve hala adet görmediniz , bu duurmda gebelik ihtimali yüksek olacağından en yakın eczaneden bir gebelik testi alıp kendi başınıza kimselere duyurmadan yapabilirsiniz.

Gebelik testi nasıl uygulanır : Gebelik testi genelde çubuk şeklinde olup farklı markalarda olsa bile aynı prensiple çalışır . Testin üzerindeki deliğe bir damla kadar idrar damlatın , ama idrarınızı yapmaya başlayınca bir miktar aksın ondan sonra örnek idrar alın , 1 dakika içinde testin haznesine bakın zeminde çift çizgi çıktıysa kesin hamilesinizdir. Çizgilerden birinin silik olarak çıkmasıda hamilelik olduğunu gösterir , kendinizi kandırmayın. Tek çizgi çıkarsada ya gebe değilsinizdir , yada gebelik testi yapmak için biraz erke davrandınız.

Cvp kürtaj fiyatları nedir forum


Çocuk aldırma , gebelik sonlandırma , kürtaj doktorları , kürtaj yapan yerler gibi konular forumlarda çok konuşulur , cvp kürtaj fiyatları nedir forum diye birçok gebe fekat kürtaj olmak isteyen bayanda arama yaparak daha tecrübeli ablalarından bilgi kopartmaya çalışırlar.

** Kürtaj fiyatları hakkında yorumları okuyun , yorum yazın , soru sorun ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin. )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum Uzmanı

0212 227 5519 - 0532 221 3007 - 0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - 31 yıllık vakum küretaj tecrübesi

Yorumlar

 1. Hocam kürtaj olmak istiyorum ama çok korkuyorum canım acırmı ? Ayrıca ilk defa kürtaj alacağım ve sadece 2 kez cinsel ilişkiye girdim ve vajinam çok çok dar , parmak bile girmiyor sorun olurmu ? Kürtaj fiyatlarınız 7 hafta için nekadar ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba , merak etmeyin vakum küretajda sadece çok ince plastik bir tüp yardımı ile negatif basınçla gebelik kesesini alıyoruz ve bölgesel uyuşturma lokal anestezi yaptığımız için siz anlamayacaksınız bile . Kü
   rtaj fiyatlarımızı öğrenmek için asistanımı arayınız 0212 227 5519 Esra hanım veya cep 0532 221 3007

   Sil
 2. Dr. Turgay hocam kürtaj fiyatlarınızı çok acil öğrrnebilirmiyim , adetimden 10 gün geçti hala bişii yok , kesin gebeyim belki bugun geleceğiz bilemiyorum uyku uyumadım akşam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba , merak etmeyin bugun hallederiz , kürtaj fiyatları için asistanımla görüşün .

   Sil
 3. İyi geceler hocam k.bakmayin gece gce rahatsiz ediyorum internet buldum sizi ben kürtaj ysptirmak istiyorum test yaptim pozitif cikti ama ben istanbulu cok bilmiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merak etmeyin kürtaj ve ulaşım konusunda yardımcı oluruz.

   Sil
 4. Merhabalar Doktor Bey,  Bir şey danışmak istiyorum, vaktinizi alacağım ama.....
  olmadı spiral yöntemine başvuracağım ve şu an İstanbul'da belirli bir doktor yok gitmekte olduğum.

  Konu şu:

  Erkek arkadaşım Türkiye'ye gelme kararı aldı.

  Bu arada ek bilgi olarak,

  bir ay öncesine kadar 4 ay doğum kontrol hapı YAZZ kullanmıştım.

  geçen ay kullanmadım
  __________________________________________

  12 sinde regl olmuştum (12 TEMMUZ)

  bu gece 24'ü
  ____________________________________________

  12 sinde regl
  en geç 19 u akşamı birinci hapı almam gerekiyordu
  20 si 2.
  21 i 3.
  22 si 4.
  23 ü 5.
  24 ü 6. şu an yani bu gece normalde 6.'yı alıyor olmam gerekiyodu  Şöyle bir şey yaptım ama çok mu saçmaladım bilmiyorum,  DANIŞMAK İSTEDİM HAYIR OLMAZ DENİRSE

  SPİRAL YÖNTEMİNİ DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM  19*****1
  20*****2
  21*****3
  22*****4
  23*****5
  24*****6 BU GECE BAŞLADIM 2 TANE ALDIM
  __
  25*****7 _____2 ALSAM
  26*****8 _____2 ALSAM
  27*****9 _____2 ALSAM
  28*****10_____2 ALSAM
  29*****11 .Yİ ALMAM GEREKİODU.......

  BU ŞEKİLDE BU AYI KURTARIR MIYIM __???

  5 ağustosta geliyor erkek arkadaşım ve bir ay sonra döneceği için spiral yöntemine başlamak konusunda çekincelerim var.


  VAKİT AYIRDIĞINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.......

  YanıtlaSil
 5. Çocuk Aldırma: Meraba bn ... nslsn bn 3hafta önce cck aldrdm szdn bsy sorcktm
  17 Şub 12:52 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  17 Şub 12:55 - Çocuk Aldırma: Sanki gene gebelm gibi olablrmi szce
  17 Şub 13:10 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  17 Şub 13:18 - Çocuk Aldırma: Tabi derken olablr mi yani ama icine bosalmadi
  17 Şub 13:23 - Çocuk Aldırma: O gebelktede içine bslmadi ama hamile kldm
  17 Şub 13:34 - Jinekolog Operatör Doktor: Gebelik olabilr
  18 Şub 22:56 - Çocuk Aldırma: Bsy sorablrm acaba
  18 Şub 22:58 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  18 Şub 23:03 - Çocuk Aldırma: Bn ilaçları kllanmadm bsy olur mu 2kere fln kllndm bde bn test yapmayı düşünüyorum hani sz test yapmayın bi süre
  18 Şub 23:07 - Çocuk Aldırma: Gene gebelik varsa gelmeyi düşünüyorum inşallah yoktur
  19 Şub 07:40 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok
  19 Şub 11:29 - Çocuk Aldırma: Test yapablrm yani
  19 Şub 11:31 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi

  YanıtlaSil
 6. Vakum Kürtaj Fiyatları: Merhabalar
  22 12 2015, 21:34 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 12 2015, 21:35 - Vakum Kürtaj Fiyatları: Bizim 6 haftalık bir hamileliğimiz var sanırım aldırma operasyonu 10 dk civarı sürüyor doğru mudur
  22 12 2015, 21:36 - Vakum Kürtaj Fiyatları: Ve genel anestezi ile ne kadar bir fiyata yapiyorsunuz
  22 12 2015, 21:38 - Vakum Kürtaj Fiyatları: Operasyon sonunda ne kadar süre istirahat oneriyorsunuz
  22 12 2015, 21:46 - Vakum Kürtaj Fiyatları: Ve kürtaj sonrasında sağlıkla ilgili bir sıkıntı yaşanır mı? Biraz cok oldu ama bir kerede sorayım dedim
  22 12 2015, 21:46 - Jin op dr turgay karakaya: Vakumla aldığımız için lokal anestezi ile yapıyoruz 10 dak sonra yürür gider sorun olmaz
  22 12 2015, 21:48 - Vakum Kürtaj Fiyatları: Ne kadara mal oluyor

  YanıtlaSil
 7. İyi günler kürtaj fiyatları araştırıken numaranızı internetten buldum musaitseniz kurtaj hkkinda konuşmak istiyorum
  07 03 2016, 23:11 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  07 03 2016, 23:12 - .: 10uncu haftaya girmiş bi gebeliğim var bunu aldırmamin herhangi bir yolu yokmu
  07 03 2016, 23:12 - .: Yada size 1 buçuk hafta önce çekilmiş ultrason fotoğrafını atsam suan nekadar lik oldugunu anlayabilirmisiniz
  07 03 2016, 23:31 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 10 haftayı geçmedi ise alırız
  07 03 2016, 23:32 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yarın acilen gelin bakalım
  07 03 2016, 23:33 - .: geçen hafta cuma günü istanbulda bi hastanede muayne oldum 8 buçuk haftalik 9 haftaya geliyor diye soylendi
  07 03 2016, 23:34 - .: maddi durmdan dolayi gecikti .çok stresli bir dönem.peki kurtaj ücretiniz nekadar olur
  08 03 2016, 00:15 - .: Peki aynı zamanda öğrenciyim ben ancak 5 ten sonra cikabilirim ve gebzede oturuyorum saat kaca kadar uygunsunuz
  08 03 2016, 07:27 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 18 e

  YanıtlaSil
 8. İyi günler hocam kürtaj fiyatları ne kadar ? ben yaklaşık 6 haftalık hamileyim kürtaj olmak istiyorum en uygun fiyatınız nedir
  17 03 2016, 16:00 - .: Hocam ben yarın kürtaj için gelmek istiyorum
  17 03 2016, 16:00 - .: 6 haftalık bebeğim
  17 03 2016, 16:00 - .: Yarın mümkün mü
  17 03 2016, 16:03 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  17 03 2016, 16:04 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın 13.30 da yer var ?
  17 03 2016, 16:04 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  17 03 2016, 16:04 - .: Hocam
  17 03 2016, 16:04 - .: Kesin biter sinim alırız demi ve hissetmem bişey
  17 03 2016, 16:05 - .: Siz bana acık adres yazın yarın o saate orda olacam kesin olarak
  17 03 2016, 16:06 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  17 03 2016, 16:06 - Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad no 9 bakırköy
  17 03 2016, 16:06 - Jin op dr turgay karakaya: Kaymakamlığa çok yakınız
  17 03 2016, 16:06 - .: Tamam bulurum ben.
  17 03 2016, 16:07 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım

  YanıtlaSil
 9. Iyi gunler rahatsiz ediyorum size bi konuda danismak istiyorum kiz arkadasimla yaklasik 4 5 hafta once bi iliski yasadik ama oyle cinsel bi iliski degildi kiz arkadasimin gecikmesi 14 gun gecikti gebelikten korkuyoruz sizce gebe kalmis olabilirmi gebe ise eger kurtaj dusunuyoruz fiyatlar nelerdir ama iliskide ic camasirlarmiz ustumuzdeydi lutfen kisa zamanda biligilendirirseniz cok sevinirizz..
  18 07 2016, 07:56 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajbakirkoy.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015