Kürtaj Fiyatları 3 temmuz 2014

Kürtaj fiyatları
Kürtaj fiyatları 2014 temmuz ay ortalarında İstanbul ve diğer büyük şehirlerde birçok kürtaj merkezi jinekolog muayenehanesinde ... liradan başlayarak hamilelik durumunuza göre artıyor. Çocuk aldırma ücretleri kürtaj yapan özel hastane ve tıp merkezilerinde jinekolog muayenehanelerine göre daha pahalı tutuyor , ek masraflarından kaynaklanıyor sanıyorum , zaten ..ve ... ... anlaşmalı oldukları için yapılan kürtaj işlemlerini ... işliyorlar ve kürtaj olarak .. hastaların pek hoşuna gitmediği için hastaların çoğu özel jinekolog muayenehanelerini tercih ediyorlar. Özel jinekologlarda sanırım Allah verirse el getirir, sel getirir, yel getiri diyorlar :) Gebelik sonlandırmada gerçektende en önemli unsurlardan biri gizliliktir , zira günümüzde facebook gibi sosyal ortamların artık herkesce bilinmesi ve kullanılması evlilik dışı istenmeyen gebeliklerde patlama yaşattı , artık nerdeyse kürtaj fiyatı sormak için arayanların %80 i bekar bayanlardan veya onların erkek arkadaşlarından oluşuyor , durum böyle oluncada kürtajda gizlilik inanılmaz önemli bir pozisyona yükseldi. Kürtaj konusunda hemen herkes hazırlıksız yakalanmış bir gebelikten dolayı acilen bir jinekolog bulma telaşı içindedir. Ama en kolayı google'a " en iyi kürtaj doktoru" diye yazarak arama yapmak bence , bu arada ... ilk sayfada göreceksiniz :) Kürtaj konularına geçmeden önce bize telefonla gece gündüz ulaşabileceğinizi belirtmek isterim 0212 227 5519 sabit türktelekom hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz daima açıktır , hatta cumartesi pazar bile arayabilirsiniz , telefonlara sıklıkla kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi 10 yıldır benim yanımda çalıştığı için kürtaj hakkında geniş bilgiye sahiptir. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya iletiyor.

** Kürtaj fiyatları yorumlarını oku , sende yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yapmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.

Dr. Turgay Karakaya'ya ulaşın

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adres: Haritada muayenehane adresimi görün
3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olalım, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekleyin: twitter.com/jinekologdr
6- Bana e-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap veriim: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkında :


Kürtaj fiyatları

Kürtaj fiyatları İstanbul ve Ankara'da 2014 yılı Temmuz ayı itibarı ile gebelik haftasına göre değişmekle beraber ... liaradan başlar demiştik , hamile olduğunuuzn farkına vardığınızda yaklaşık 4 haftalık gebesinizdir ve 4 hafta için İstanbul'da üç aşağı beş yukarı ... lira gibi kürtaj ücretleri söz konusu olur , 5 haftalıksa ... lira , 6 haftalıksa ... tl , 7 haftalık oldu isede ... lira gibi artan ücretlendirme skalası uygulanır. Kürtaj öncesi yapılması zorunlu olan jinekolojik muayene ve ultrason içinde ayrıca para almazlar genellikle.

Kürtaj yasası

Kürtaj kanunu 2014 yılında güncellenmekle beraber aslında 2013 yılında düzenlenmiştir, kürtaj yasasına göre:

1- İsteğe bağlı gebelik sonlandırma yani kürtaj için üst sınır 10 haftadır.
2- Reşit olmayan yani 18 yaşından gün almamış bayanlar kürtaj olmak için anne veya babalarından veya yasal velilerinden " kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde imzalı bir kağıt getirmeleri gerekiyor.
3- Evli olan bayanlar eşlerinden " eşimin kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinden bir imzalı kağıt almaları veya eşleri ile beraber gelmeleri gerekiyor.
4- Bekar bayanlar 18 yaşındna gün almışlar ise kimseden izin almadan kürtaj olabilirler.

Kürtaj nedir ?

İstenmeyen gelebiliklerin cerrahi olarak sonlandırılmasına kürtaj denir , latince küretaj yani kazıma kelimesinden türetilmiş olsa bile günümüzde kazıma yöntemi ile kürtaj artık yapılmıyor , onun yerine rahim içine müdahale etmeden vakum küretaj ile gebelik sonlandırılıyor. Gebelik sonlandırma konusunda kürtaj dışında güvenli bir yöntem yoktur. Cytotec ( misoprostol ) veya RU 486 ( mifepristone ) gibi düşük ilaçları hayati tehlike yarattığından ülkemizde yasaklanmıştır.

Kürtaj yasağı

Kürtaj yasağı 10 haftayı geçen gebelikleri için tanımlanmış bir terimdir , kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar bebek aldırmak mümkün olmakla beraber 11 haftalık , 12 haftalık veya daha ileri zamanı geçmiş hamilelikler için kürtaj yasağı söz konusudur.

Kürtaj mağduru

Kürtaj yasal olarak jinekolog tarafınca yapılmalıdır , jinekolog dışında başka branştan bir doktorun veya doktor bile olmayan hemşire sağlık memuru gibi şahısların kürtaj yapması hem çok tehlikeli hemde yasal olarak ağır cezalar gerektiren yasaklar kapsamındadır . Maalesef doğu illerinde bu şekilde birçok kürtaj mağduru genç hanım çeşitli komplikasyonlarla hastanelerde günlerce tedavi görmek zorunda kalmaktadır.

Kürtaj yasaklandımı ?

Kürtaj konusu basında siyasette sık sık gündeme geldiği için bazı hastalar kürtajın yasaklanıp yasaklanmadığını merak etmeye başladılar ama kürtaj yasasına göre 10 haftadan önce jinekolog tarafınca kürtaj yapılması serbesttir ve yasak değildir.

** Kürtaj fiyatları yorumlarını oku , sende yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yapmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.


Kürtaj fiyatları İzmir

İzmirde kürtaj fiyatları kaç paradır , gebelik sonlandırma maliyetleri nekadardır diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim İstanbul'daki birçok kürtaj merkezi muayenehanede uygulanmakta olan kürtaj fiyatları ile yaklaşık olarak aynı ücretlendirme sistemi devrededir. İzmirde kürtaj yapan yerler İstanbul'a göre çok daha azdır.

Kürtaj sonrası adet

Kürtaj sonrası adet görmek için kaç gün beklemek gerekir , kürtajdan sonra adet görememe veya düzensiz adet olabilirmi gibi soru soran hastalarımız oluyor. Kısaca vakum kürtaj uygulaması son derece soft bir gebelik sonlandırma metodu olduğu için kürtaj sonrası adet sorunu pek yaşanmaz ve yaklaşık 45 gün sonra yeniden düzenli bir şekilde adet görmeye başlarsınız.

Kürtaj sonrası hamilelik

Kürtaj sonrası hamilelik durumu ne olacak , acaba yeniden gebe kalabilirmiyim , kürtajdan sonra hamile kalmak zor olur mu gibi kaygılar çok yaşanıyor . Sanırım eski deönemlerden kazıma şeklinde yapılan kürtajlardan kalan hikayeler dilden gile günümüze kadar ulaşmış . Artık gebelik sonlandırmada vakum küretaj gibi komplikasyona pek yol açmayan risksiz yöntem uygulandığı için kürtaj sonrası hamile kalma sorunu yaşmazsınız , ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Kürtaj videosu

Kürtaj videosu izlemek İstanbul'da 2014 yılında çok aranan istemlerden oldu hep , alakası olsun olmasın birçok kişi kürtaj videosu izlemeyi hep ilginç buldu , ülkemizde üretilmiş olmasa bile latin ülkelerinde çekilip youtube a yüklenen kürtaj videoları hep ilgi çekti , tabii biz tıbbi etik açısından ve hasta mahremiyeti açısından bu tip kürtaj videolarının internette yayınlanmasına karşıyız.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Kürtaj nasıl yapılır , nasıl oluyorda çocuk alınıyor sürekli sorarlar , işte size 2014 son sistem vakum küretajın nasıl yapıdığına dair madde madde safhalar :

1- Kadın hastalıkları muayenesi
2- Obstetrik ultrason incelemesi ile gebelik haftasının net olarak tespiti
3- Rahim girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması
4- Hegar bujisi ile collum uteri dilatasyonu
5- Karmen kanülünün collum uteriye konması
6- Vakum aparatının karmen kanülüne monte edilmesi
7- Vakum aparatı ile negatif basınç oluşturulması
8- Gebelik kesesinin dışarı alınması
9- Kürtaj sonrası ultrason incelemesi ile rahim içinde parça kalmadığından emin olmak.

** Kürtaj fiyatları yorumlarını oku , sende yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yapmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.


Kürtaj fiyatları Tekirdağ

Tekirdağ'da kürtaj ücretleri İstanbul'a nazaran daha yüksek olarak seyrediyor , sanıyorum kürtaj yapan yerlerin az olmasından kaynaklanan bir durum bu. Yine Tekirdağ'dada gebelik haftası dikkate alınarak çocuk aldırma fiyatları hesaplanıyor.

Gebelik testi

Gebelik testi bir defa cinsel ilişkide bulunmuş bir kadının bile iyi bilmesi gereken bir konudur , özellikle 18 yaş ile 32 yaş arasında bayanların gebe kalma ihtimalleri zirve yapar. Bereket ki idrarda gebelik testi yapmak son derece kolay ve ucuzdur , herhangi bir eczaneden 5 tl ye bile gebelik testi alabilirsiniz. Tuvalette kendi başınıza bir damla idrarınızı kullanarak gebe olup olmadığınızı anlayabilirsiniz , testin haznesine idrar damlattıktan sonra 1 dakika kadar bekleyin çift çizgi çıkarsa kesin gebesinizdir , tek çizgi çıkarsa gebe olmadığınızı gösteriyor olabilir ama kesin değil, zira erken hamileliklerde gebelik hormonları hemen ,drar geçmeyebilir. Her gün bir kere yaparak test etmeye devam edin.

Kürtaj fiyatları Ankara

Kürtaj fiyatları Ankara'da Çankaya Tunus caddesi ve Kızılay civarındaki jinekologlarda yine aynı İstanbul Avrupa yakasında olduğu gibi gebelik haftasına göre hesaplanıyor , ve başlangıç ücreti olarak en düşük ... lira gibi bir fiyat karşınıza çıkar. Tabi bu fiyat bilirsiniz sadece 4 haftalık yani başlangıç şeklinde hamilelikler için geçerlidir.

Hamilelik belirtileri

Gebelik belirtileri nerdeyse Türk sinemasında bile efsane emareler olarak kayıtlara geçmiş durumdadır ve klasiktir artık , Sevgili Türkan Şoray sadece bir gecelik beraberlikte bile %100 ihtimalle gebe kalmıştır ve o gecenin sabahında ani baş dönmesi ve kusma ile ile kendini gösteren acil gebelik belirtileri ortaya çıkar , zaten birkaç dakika sonrada saçları uzamış hatta dişleri çıkmış en az 6 aylık boyutta bir bebek dünyaya getirir :)
Gerçek hayatta artık bu tip gebelik belirtileri nadiren rastlanıyor , biz isterseniz hamilelik belirtilerini sıralayalım ve daha anlaşılır kılalım , Allahın bildiği kuldan saklanmaz :

1- 3 günden fazla adet gecikmesi, ve adet görmeme durumu
2- Ciltte sıcaklık hissi , parlaklık
3- Vajinal şeffaf akıntı
4- Vajinal sıcaklık artışı
5- Cinsel islek artması
6- İştah değişikliği , aşerme
7- Bulantı , kusma
8- Başdönmesi , tansiyon düşmesi
9- Meme başlarında ve vajina girişinde renk koyulaşması
10- Kilo artışı sık görülür ama her bayanda kural değildir , Allahtan sıska , ne yapsın muska.
12- Kasıklarda ayrışma ağrısı
13- Bel ağrısı

** Kürtaj fiyatları yorumlarını oku , sende yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yapmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.


Kürtaj fiyatları 2014

İstanbul'da 2014 yılı kürtaj fiyatları diğer illerede örnek teşkil edecek şekilde gebelik haftası dikkate alınarak hesaplanıyor , mesela en erken gebelik durumu olarak kabul edilen 4 haftalık bir hamileliğiniz varsa İstanbul Avrupa yakasında birçok kürtaj merkezi özel jinekolog muayenehanesinde yaklaşık olaraj ... lira ücretle çocuk aldırabilirsiniz. Ama hamilelik süreciniz 5 haftaya çıkmış ise bu seferde yaklaşık ... lira giib kürtaj maliyeti ile karşılaşırsınız.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 yılında İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı Türkiyede en uygun ücretlerden hesaplanmaktadır , Avrupa yakasında genellikle .... liaradan başlayıp en fazla ..... tl ye kadar çıkabilmektedir. Bunun yanında çok daha yüksek kızlık zarı dikimi fiyatı söyleyen jinekologlarda yok değildir , ama kırk yılın başında bir kızlık zarı diken jinekoloğada sonuç garantisi açısından ne derece güvenilir bilinmez.

Kürtaj fiyatları Adana

Adana'da kürtaj fiyatları İstanbul gibi merkezi illerden az daha yüksektir , bunun sebebi Çukurovada insanların jinekolog yönünden fazla seçenekleri olmaması olabilir. Kürtaj fiyatlarının hesaplanma metodu yine İstanbul ve Ankara'da olduğu gibi gebelik sürecine dayandırılmıştır.

Kürtaj yapan yerler

İstanbul'da kürtaj yapan yerler , kürtaj yapan hastaneler , kürtaj yapan doktorlar 2014 yılında ve bence 2015 tede devam etmek üzere artık nerdeyse yol tarifi kadar çok sorulur oldu. Herkesin farklı yorumları ve tavsiyeleri olabilir ama kürtaj konusunda en kaliteli hizmet ve en uygun kürtaj fiyatları için eski dostunuz google'a güvenebilirsiniz , açın google'ı ve yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye çıkan liste en adaletli sıralama olacaktır , bu arada ... ilk sayfada bulacaksınız :)

Kürtaj fiyatları Bursa

Kürtaj ücretleri Bursa'da Ankara ve Adana gibi İstanbul'un hafifi üzerinde ücretlendirme seviyelerinde bulunmaktadır . Bursa'dan birçok hasta kürtaj olmak için İstanbul'a geliyor , sanıyorum evlilik dışı kürtaj vakaları yaşadıkları şehirde çocuk aldırmak istemiyorlar, gizlilik açısından.

Kürtaj yapan en iyi doktor

İnsan beklemediği bir zaman diliminde gebelik yaşarsa bir an ne yapacağını bilemez , evli değilseniz kimseye danışamazsınız , soramazsınız ve tek çare İnternet izerindne araştırma yaparak en kaliteli jinekolog hizmetini en yugun fiyata bulmaya çalışmaktır , acaba kürtaj konusunda en iyi jinekologlar kimlerdir , hemen google'ı açın ve yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye , sonuçları okuyun , ... ilk sayfada göreceksiniz.

** Kürtaj fiyatları yorumlarını oku , sende yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yapmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.


Kürtaj fiyatları İstanbul

İstanbul'da kürtaj fiyatları 2014 yılı ve takip edecek olan 2015 yılındada ülkenin diğer illeri açısından referans olmaya devam edecektir. Bunun sebebi sanıyorum Türkiye'deki toplam jinekolglarının nerdeyse %40'ının İstanbul'da yaşıyor olmasıdır. Genel olarak kürtaj fiyatları hamilelik sürecinizin ulaştığı noktaya bakılarak hesaplanıyor , Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında birçok kürtaj merkezi muayenehanede 4 haftalıksa ... lira , 5 haftalıksa ... tl gibi basamak basamak çıkan ücretler uygulanıyor. Kürtaj öncesi yapılanlar için genellikle ek bir ücret istenmiyor.

Kürtaj yapan hastaneler İstanbul

İstanbul'da kürtaj yapan hastaneler , yani özel hastanelerin hangilerinin kürtaj yapmayı kabul ettiğini kestirmek zordur , genellikle sahipleri islami bir cemaata mensup veya yakın olan hastaneler kürtaj yapmıyorlar , ama diğerleri yapıyor. Bu arada nerdeyse tüm .. ve ... anlaşmalı olduğunu göz önüne alırsak .. kayıtlarına geçme açısından bekar bayanların bu tip kürtaj yapan yerler yerine özel jinekolog muayenehanelerini tercih etmeleri daha mantıklı olacaktır.

Kürtaj fiyatları ekşi

Ekşi sözlük forum sayfalarında kürtaj olmuş veya olmayı planlayanların yanında eşi veya sevgilisi kürtaj olan erkeklerde birçok fikir ve görüşlerini paylaşıyorlar , ama benim dikkatimi çeken güncel uygulamalar yerine abartılı yorumlarla yapılan işlemleri çok pahalı gösteriyor olmalarıdır.

Kürtaj fiyatları Mersin

Mersin Çukurovanın Akdenize açıkan kapısı ve cennet gibi plajlarıyla ünlü , dolayısı ile yaz aylarında sıcaklarda cinselliğinde dozu arttığı yaz gecelerinde hamile kalan birçok bayan Mersinde kürtaj yapan jinekologları ararlar , bu arada yaz aylarında Mersin'de kürtaj fiyatları nerede ise olması gereken ücretlerin iki katına çıkar aman dikkat.

Kürtaj izle

Kürtaj izlemek , kürtaj videosu seyrekmek , indirmek veya yayınlamak konusunda birçok arama yapılıyor ve sadece kürtaj olmak isteyen bayanlar değil konu ile hiç alakası olmayan şahıslarda sırf kişisel meraklarını gidermek için bu tip kürtaj videolarını izlemek istiyorlar. Biz tıbbi etik ve hasta gizlilik ilkeleri açısından kürtaj izletmek amaçlı videoların internette paylaşımına şiddetle karşıyız.

** Kürtaj fiyatları yorumlarını oku , sende yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yapmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.


Kürtaj fiyatları kadınlar kulübü

Kadınlar kulübü kürtaj fiyatları ve birçok jinekolojik problemin konuşulduğu ve paylaşım yapıldığı bir mecradır , kadınlar kulübü forumunda kürtaj olan , olmak isteyen ve kürtajla uzaktan yakından hiç alakası olmayan birçok kişi yorumlar yazmakta ve görüş bildirmektedir , sanıyorum ilginç bulunmak için kürtaj fiyatları olduğundan biraz daha pahalı olarak lanse ediliyor.

Cvp kürtaj fiyatları nedir forum

İstanbul'da cvp kürtaj fiyatları nedir forum ortamlarında çeşitli bilgi paylaşımı yapılarak , kim kaça kürtaj olmuş , hangi mevsimde kürtaj fiyatları ne kadar yükseliyor , kürtaj yapan en iyi doktorlar kimlerdir , vakum küretaj nasıl yapılır tartışılıyor.

** Kürtaj fiyatları yorumlarını oku , sende yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yapmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - aşağı yukarı 31 yıllık vakum küretaj ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor.

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Hocam kürtaj fiyatlarınızı öğrenmek için telefonlarınızı gece arayabilirmiyim , gündüzün telefonla kürtaj konuşacak ortamım yokta o yüzden ? , ayrıca evli değilim , kürtaj yasasına göre erkek arkadaşımdan kürtaj olmak için izin almam gerekir mi , son olarakta adetim 3 hafta geçti biz hamile olduğumu bile bile defalarca cinsel ilişkiye girdik , birçok defa orgazm oldum , kasıklarımda bıçak saplanır gibi ağrı olmaya başladı boşalırken bu kürtajda sorun yaratır mı ? Kürtaj sonrası kaç gün sonra seks yapabiliriz. Saygılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. arayabilirsiniz , hatta cumartesi pazar bile cevap veriyoruz. 18 yaşından gün aldıysanız artık kimseden izin almanıza gerek yok. orgazm olmanız kürtaj için sorun yaratmaz. randevu için Esra hanım 0532 221 3007 - 0212 227 5519

   Sil
 2. Dr. Turgay hocam son adet tarihimden itibaren saydım 9 haftalık hamileyim , sabahları bulantım oluyor , cinsel ilişkide rahim dibine vurunca şiddetli ağrı hissediyorum , kürtaj olmak istiyorum , erkek arkadaşımla hemen evlenrmiyoruz öğrenciyim daha . Yardımcı olabilürmisiniz özelliklede kürtaj fiyatları konusunda ailemizin habeti yok. Kürtaj sonrası cinsel ilişki kaç gün sonra olabilir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gebelikte cinsel ilişkide ağrı olabiliyor merak etmeyin kürtajdan sonra normale döner. Kürtaj fiyatları konuusnda yardımcı oluruz merak etmeyin. Kürtaj sonrası cinsel ilişki için 10 gün beklemelisiniz.

   Sil
 3. Hocam , sizi çok tavsiye ettiler , bizim okuldan 3 kız sizde kürtaj olmuş , kürtaj fiyatlarında öğrenci oldukları için indirim yapmışsınız birde hiç acımamış bende gelmek istiyorum sanırım 6 haftalık oldu hamileyim nasıl oldu anlamadım , içime girmedi bile ama gebelik testi çift çizgi çıkıyo. Cumartesi kaça kadar gelebilirim size

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cumartesi saat 19 a kadar çalışıyoruz ama mutlaka önceden telefonla randevu alın 0212 227 5519 Esra hanımdan

   Sil
 4. Slm 19 yaşımdayım ve bakireyim kesinlikle ilişki yaşamadım , sadece erkek arkadaşla biraz seviştik ama girmesine izin vermedim büyük dudakların arasında sürrünme oldu ve 1 dakikada ortaya boşaldı hemen yıkadım adetimden 10 gün geçti hala regli olmadım tüm gebelik belirtileri bende var idrar testi yapmaya korkuyorum , gebe çıkacam diye ama sanırım gebe kaldım o gece ben. Size gelsem ultrasonla belli olurmu gebeysem kızlık zarı bozulmadan kürtaj olur mu , olmazda kürtaj fiyatları ve kızlık zarı dikimi fiyatı ikisi bieden ne kadar indirirsiniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bakire iken gebe kalan çok oluyor , kürtaj olurken kızlık zarı bozulacakmı siizn kızlık zarı yapınıza bağlı bir durum bu ama bozulsa bile aynı seansta kürtaj işleminden sonra kızlık zarı dikimi yaparak eski haline çeviririz merak etmeyin. Kürtaj fiyatları ile kızlık zarı fiyatlarını toplayıp çıkan miktarın %75 ini alıyoruz böyle bir durumda

   Sil
 5. Doktor bey kürtaj fiyatlarıda muayene ve ultrasonda dahilmidir , kontole gelince para ödeyecekmiyiz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kürtaj fiyatlarına muayene ve ultrason dahildir , kontroller ücretsizdir.

   Sil
 6. İyi gunler ben 20 haftalik hamileyim ve aldirmam gerekiyor. Hap istemiyorum kürtaj olmam gerekli lütfen bana yardimci olur musunuz turgay bey.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kürtaj yasağı vardır

   Sil
 7. Dr. Turgay bey ilk defa kürtaj olacağım , toplam 3 defa cinsel ilişkiye girdim ve hemen hamile kaldım , içime boşalmadığı için bebek düşer tutmaz düşük yaparsın dediler. Kürtaj olursam kürtaj sonrası hamile kalmamda sorun olur mu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vakum küretaj yaptığımız için kürtaj sonrası hamilelik sorunu yaşamazsınız.

   Sil
 8. Hocam az önce yazmıştım size ama bişey daha var , beni hamile bırakan adamla evlenme durumum olamaz , işyerinde beni sıkıştırıp sahip oldu bikaç kez , işi bırakıyorum ay sonu , kürtaj sonrası kızlık zarı diktirmekte istiyorum nasıl olacak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kürtaj ve kızlık zarı dikimi aynı seansta yapabiliyoruz eğer arzu ederseniz.

   Sil
 9. annemın rahımı alınalı 20 sene oldu ama ıdrara cıktında kanama oluyo urolujıyede gıttık care bulamadılar sızce nedendır yanmasıda var cok kısa kısa yapıyo ıdrarını

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İdrar yolları enfeksiyonu olabilir. İdrar tahlili yaptırsın

   Sil
 10. Bekar Kürtaj Şişli: Merhaba numaranızı interneten aldım. Kiz arkadaşım dün hamilelik testi yaptı ve hastaneye gitti kan testinde 2 haftalık hamile olduğunu söylediler suan için evli olmadığımız için kürtaj yaptırmak istiyoruz yardimci olablr misiniz
  19 Şub 10:51 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  19 Şub 11:09 - Bekar Kürtaj Şişli: Kız arkadaşım 18 yaşında ama ay olarak doldurmadi bunda bir mahsur var mi
  19 Şub 11:09 - Jinekolog Operatör Doktor: Reşit
  19 Şub 11:14 - Bekar Kürtaj Şişli: Yeriniz nerde ve Son olarak ücret ne kdar

  YanıtlaSil
 11. Ertesi Gün Hapı: hocam mrb size bi sorum olcaktı da musaitmsnz
  22 12 2015, 21:13 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 12 2015, 21:15 - Ertesi Gün Hapı: hocam gebelikten korunabilmek için en saglam yol hangsi yardmcı olablrmsnz bna
  22 12 2015, 21:19 - Ertesi Gün Hapı: yardmcı olursanz sevnrm hocam
  22 12 2015, 21:34 - Jin op dr turgay karakaya: Prezervatif
  22 12 2015, 21:36 - Ertesi Gün Hapı: hocam ertesi gün hapları uygun deglmdrr
  22 12 2015, 21:45 - Jin op dr turgay karakaya: Garantisi yok
  22 12 2015, 21:53 - Ertesi Gün Hapı: tm sagolun hocam

  YanıtlaSil
 12. Hocam günaydın, ben kürtaj fiyatlarını sorup cumartesi günü Kürtaj icin gelmiştim adım A.... Benim Kürtajdan sonra pek kanamam vs olmadı fakat bu sabah karın ağrısıyla uyandım ve az önce kanamam olduğunu his ettim, bunun nedeni nedir acaba ?
  08 03 2016, 08:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Normal

  YanıtlaSil
 13. Merhaba
  19 03 2016, 02:48 - .: Bu saatte kürtaj fiyatları kaça diye rahatsız ediyorum kusura bakmayın
  19 03 2016, 02:48 - .: Yarın dönüş yaparsınız :) yarın için randevu almak istiyodum ☺
  19 03 2016, 02:48 - .: Kürtaj için
  19 03 2016, 08:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi buyrun
  19 03 2016, 08:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Saat kaça yazalım bugün?
  19 03 2016, 08:24 - .: 2 olsa
  19 03 2016, 08:24 - .: Kaçta cıkarım ordan
  19 03 2016, 08:25 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 15 dakika sonra yürür gidersiniz
  19 03 2016, 08:25 - .: 9 haftalık
  19 03 2016, 08:25 - .: Fiyat ne kadar
  19 03 2016, 08:25 - .: Peki

  YanıtlaSil
 14. İyi günler hocam fiyat listesini alabilir miyim
  10 07 2016, 09:19 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarin.com/p/kzlk-zar-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma.html?m=1
  10 07 2016, 09:51 - .: Bugün çalışıyor musunuz hocam
  10 07 2016, 09:54 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  10 07 2016, 09:54 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın ok
  10 07 2016, 09:54 - .: Saat kaça kadar açık oluyorsunuz
  10 07 2016, 09:55 - .: Çalışıyoruz eşimle 6 dan sonra müsait olur musunuz
  10 07 2016, 09:56 - Jin op dr turgay karakaya: 6 da kapatıyoruz
  16 07 2016, 14:09 - .: Hocam iyi günler bugün çalışıyor musunuz
  16 07 2016, 14:38 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  16 07 2016, 14:40 - .: Tam olarak kaç haftalık bilmiyoruz yaklaşık 6 8 haftalık ücret ne kadar olur hocam
  16 07 2016, 14:43 - Jin op dr turgay karakaya: falan
  16 07 2016, 14:43 - .: Lokal mi
  16 07 2016, 14:47 - Jin op dr turgay karakaya: Evet

  YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015