Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 31 Temmuz 2014

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Kızlık zarı dikimi fiyatı 2015 yılında İstanbul'da .... liradan başlıyor ve bazen .... tl olarakta uygulanabiliyor , ( kızlık zarı dikimi yorumlarını oku ) genellikle kızlık zarı dikiminde iyi olan jinekologların himenoplasti hasta sayısı fazla olduğu için belli ve makul bir fiyat politikasıda oluyor . Aslında en kolayı açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " veya yine yazın " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " bakalım listede hangi doktorların web siteleri ile karşılaşacaksınız , bu arada ... en üstlerde bulacaksınız. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi fiyatı dışında , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , flep yöntemi nasıl yapılır ? , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi ? , kızlık zarı çeşitleri , esnek kızlık zarı , parmakla kızlık zarı bozulur mu ? gibi konularada yer veriyoruz. Kızlık zarı dikimi jinekolojideki en mahrem konu ve dolayısı ile tamamen gizlilik içinde gerçekleştirilmesi gereken bir ameliyattır. Kızlık zarı dikiminde "ameliyat" lafı sizi korkutmasın , aslında gerçek bir ameliyat sayılmaz , lokal anestezi altında gerçekleştirilen yani sadece dikim yapılacak bölgenin uyuşturulması ile yapılan küçük cerrahi müdahale demek daha uygun bence. Herneyse bu yazımıda birçok konuda zaten full ayrıntıya gireceğiz , ama dikim konusunu derinleştirmeden önce isterseniz aklınızda en fazla kalması gereken kızlık zarı dikiminde olmazsa olmaz konu başlıklarını bir sıralayalım ve yolumuza öyle devam edelim :

1- Gizlilik
2- Sonuç garantisi
3- Orijinallik
4- Zaman kısıtlamasının olmaması.

Merak etmeyin bu konularıda aşağı açacağız ve detaylı olarak öğreneceksiniz. Bu arada bize telefonlada ulaşabilirsiniz , gece veya gündüz , cumartesi , pazar , bayram - seyran farketmez ne zaman isterseniz arayın. 0212 227 5519 Türktelekom muayenehane telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell ( WhatsApp ve SMS , Viber  bu hatta aktif ) 0532 441 9825 Turkcell , 0542 215 7274 Vodafone telefonlarımız sürekli açıktır. Genelde telefonları kıdemli asistanım Esra hanım açıyor , ben tahmin edersiniz sabahtan akşama kadar hasta bakıyorum günde 150 - 200 telefon alıyoruz , hepsiyle ilgilensem hastalarım kalacak . Ama acil bir durum olursa yineden beni isteyebilirsiniz , Esra hanim bağlar. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya'ya ulaşın :


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS , Viber bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya

14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A


Kızlık zarı dikimi


Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi İstanbul'da kürtajdan daha fazla yapılır oldu , özelliklede 2014 yılında zirve yapan kızlık zarı dikimi talepleri 2015 yılındada devam edeceğe benziyor. Türkiye'de binlerce kadın doğum uzmanı olmasına rağmen kızlık zarı dikimi yapan jinekolog sayısının son derece az olduğunu biliyormuydunuz.  Gerçektede kadın doğum branşında en fazla sanatsal dokunuşlar gerektiren tamir operasyonu himenoplastidir. Şimdi konumuzu derinleştirerek kızlık zarı dikiminde daha fazla ayrıntıya girelim. Takip edin.

Kızlık zarı dikimi İstanbul


İstanbul kızlık zarı dikiminde 2014 yılında değil geçmiş 10 yılda ve hatta 2015 yılındada Avrupa'da bir merkezdir. Bizim İstanbul'daki jinekolog muayenehanemize Türkiye'nin her ilinden birçok hasta kızlık zarı dikimine geliyor , artık bunu doğal karşılıyoruz ama Avrupa'da Türkçe bile bilmeyen katolik hıristiyan kesimdede kızlık zarı dikimi için gelmeleri , yine Rusya'dan gelen genç kızlırın himenoplasti talep etmeleri ilginç gelebilir.
** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı dikimi 2015


Nasılki 2014 yılında ve önceki 10 yılda  kızlık zarı dikimi taleplerinde artışlar varsa tahminimce 1015 yılındada himenoplasti isteyen bayan sayısı yüksek olarak seyredecek ve 2015 kızlık zarı dikimi fiyatları az daha yüksek olabilir. Ülkemizde sağlık politikaları sık sık değişiyor ve ileride nasıl bir politika izlenir kestirmek çokta kolay değil.

Kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır ?


Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında 2014 yazı için konuşmak gerekirse indirimli fiyatlarla beraber .... lira seviyelerinden başlayıp .... lere kadar çıkabilmektedir. Kızlık zarı diken doktorlar arasında özel bir fiyat birliği yoktur , mesela jinekolojinin tüp bebek gibi başka konularında meşhur olmuş jinekologların bazıları ilgi alanlarının dışındada olsa kızlık zarı dikimi talepleri geldiğinde çok yüksek fiyatlar isteyebilmektedir . Ama şunu utmayın , kızlık zarı dikiminde en önemli konu jinekoloğun dikim konusunda tecrübesi ve ...verebilir olmasıdır.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?


Himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi nasıl yapılır dendiğinde benim aklıma flep yöntemi geliyor , bence en fazla onu merak ediyorsunuz , tek kat flep , çift kat flep nasıl yapılır ? Bu konuyu ayrıntılı olarak alt paragraflarda anlatıyoruz , ama genel hatları ile kızlık zarı dikimi için şunları söyleyebilirim , 25 dakika kadar süren lokal anestezi ile gerçekleştirilen, yani sadece dikim işlemi yapılacak olan kızlık zarı bölgesinin uyuşturulması ile yapılan küçük cerrahi girişimdir. Siz dikim esnasında acı veya ağrı hissetmezsiniz , hatta kızlık zarı dikimi esnasında cep telefonu ile konuşanlar bile oluyor :)
Birde işin en güzel tarafı dikim bittikten sonra hiç bir şey olmamış gibi masadan kalkarak yürüyüp gidebiliyorsunuz, sosyal hayatınıza veya çalışma hayatınıza aynı gün geri dönebiliyorsunuz.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Kızlık zarı dikimi konusunda ve himen konusunda en fazla sorulan sorulardan biride kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarının dikildiği belli olur mu ? şeklindeki sorularınız oluyor . Aslında işin mantık yönüne bakarsanız dikildiği anlaşılacak olsa neden böyle bir operasyona giresiniz , neden masraf edesiniz , işin mantık yönü bir yana , usta ellerde yapılmış bir kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz , yani normal bir bakire olarak gerdeğe girebilirsiniz. Zaten cinsel ilişkide penis vajinaya 2 cm kadar girinde kızlık zarına dayanır ve daha fazla itilirse kızlık zarı ve üzerindeki damarlar parçalanır , kanama ortaya çıkar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi


2014 yılında İstanbul'da en fazla tavsiye edilebilecek kızlık zarı dikimi metodu kalıcı dikimdir . Birkere diktirdikten sonra arkanıza bakmazsınız , isterseniz 1 ay sonra , isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişki yaşayın hiç farketmez, o yine görevini tam olarak yapacaktır. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapılır , yani vajina yan duvarından kadırılan ince bir mukoza tabakası kızlık zarı ringine dikilir , bir ucu vajina duvarında sabit bırakılarak zar üzerindeki kan damarlarının dolaşıma devam etmesi temin edilir. Kalıcı kızlık zarı dikiminin avantajları :

1- Cinsel ilişkiye girmek için herhangi bir zaman kısıtlaması olmaması 
2- Doğal kızlık zarı yapısında olduğu için orijinallik sağlaması
3- Dikim sonrası iyileştikten sonra haraket kısıtlaması olmaması

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Geçici kızlık zarı dikimi


Tarihi eski Roma imparatorluğuna kadar dayanan geçici kızlık zarı dikimi artık günümüzde flep yönteminin çıkması ile önemini büyük ölçüde yitirmiştir , eski kızlık zarı parçalarını birbirine tutturma şeklinde uygulanan yöntem çok sağlam değildir , 3 günden fazlasını garanti etmek mümkün olmaz. Genellikle kızlık zarı dikimi konusundaki kararlarını sona bırakan ve flep yönteminin iyileşme süresi olan 20 günlük zaman dilimini bekleyecek vakti olmayan bayanlara önerilebilir. Geçici kızlık zarı dikiminin en çnemli avantaji dikimden hemen sonra cinsel ilişkiye girilebilir olmasıdfır , yani iyileşme süresi yoktur.

Flep yöntemi


1- Hastanın kabulu ve kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi ) 
2- Hastanın kızlık zarının bozulmuş olduğunun tespiti üzerine kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığının şekil çizerek anlatımı
3- Hastanın dikim için jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması ( böylece hasta dikim esnasında acı veya ağrı hissetmez )
5- Vajina yan duvarından ince bir mukoza tabalakası kadırılır , bir ucu vajina duvarında bırakılarak kan damarlarının dolaşıma devam etmesi sağlanır, diğer geri kalan bölümü kızlık zarı ringine dikilir.
6- Vajinası genişlemiş ve kilolu bayanlara vajina karşı duvarından bir flep daha kalıdırılarak çift kat flep uygulanır ve iş daha sağlama alınır. ( Zayıf ve dar vejinalı bayanlara çift kat flep uygun değildir , bu seferde cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılması zor olabilir - herkes çift kat  flep istiyor , o yüzden bu açıklamayı ilave ettim :) )
7- Dikim sonrası hastanın masadan kalkarak yürüyerek normal yaşantısına geri dönmesi , çalışıyorsa ayını gün çalışmaya devam edebilir.
8- Flep yönteminde en az 1 defa kontrole gelmenizi tavsiye ediyoruz , özellikle iyileşme sonrası .

Kızlık zarı nedir, nerededir ?


Kızlık zarı hakkında bilgi içeren birçok makalemiz var , bu sitede fazlasıyla bulabilirsiniz ama adet yerini bulsun her yazıda konunun temelini teşkil eden tanımlamalar yapmakta fayda var. Kızlık zarı latince adı himen olan vajina girişinde yeralan histolojik olarak vajina mukozası ile tamamen aynı yapıya sahip oluşumdur. Genellikle vajina girişinden sonra 2 cm kadar çeridededir ve üzerinde küçük dudaklar denilen labia minoralar vardır.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı rengi ?


Kızlık zarı rengi açık kırmızı veya gül pembe renktedir , genellikle sürtünme benzeri ön sevişmelerde kızlık zarı hasar gördüğünde kontrol için hasta ayna yardımı ile kendini muayene etmeye çalışır ama kadın dış genital organlarının karmaşası içinde nersenin ve hangi renkli oluşumun kızlık zarı olduğunu anlayamaz. O yüzden bize telefon açıp kızlık zarı ne renktir diye soran çok oluyor.

Kızlık zarı diktirme videosu


Kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını video izleyerek öğrenmek isteyen hastalarımız özellikle yotube.com da kızlık zarı dikimi ile ilgili videolar araştırıyorlar , gerçek hastaların kızlık zarı görüntülerindne oluşan kızlık zarı dikimi videolarını kaydetmek ve yayınlamak gerek kanunen gerekse tıbbi etik açısından son derece sakıncalı olduğu için bir bu tip kızlık zarı videolarına karşıyız . Kızlık zarı dikimini temsili olarak izleyebileceğiniz video için tıklayın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı bozulma belirtileri


1- Sürtünme benzeri ön sevişme aktiviteleri esnasında kan gelmesi 
2- Kızlık zarı bölgesinde yırtılma ağrısı
3- Banyo esnasında kızlık zarı bölgesinde yanma 
4- Kasıklarda aşağı çekilme ağrısı
5- Hastanın kendi kendini kontrol ettiğinde kızlık zarı üzerinde daha önce olmayan bir boşluk ortaya çıkması.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı şekilleri


Kızlık zarı şekilleri nerdeyse her kadında diğerinden az çok farklıdır , ama en sık rastlanan kızlık zarı çeşitleri aşağıdadır :

1- Elek şeklinde üzerinde minik delikler olan kızlık zarı
2- Ortasında büyük tek delik olan kızlık zarı
3- Hilal veya yarım ay şeklinde kızlık zarı
4- Kızlık zarının hiç olmaması durumu
5- Esnek kızlık zarı

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?


Kızlık zarı bozulma belirtilerini yukarıda belirttik ama yinede ne tolarak kızlık zarının bozulduğunu anlamanız pek mümkün olmaz , acaba kızlık zarı zedelenmesi geri dönüşü olan bir hasarmıdır , yoksa kızlıık zarı artık yırtılmış olarakmı kabul edilecektir. Acaba cinsel ilişkide kızlık zarı kanamsı ortaya çıkacakmı yoksa kanama olmayacakmı ? bunları anlamak için jinekolog tarafınca yapılacak olan bir kızlık zarı muayenesine ihtiyacınız olacak , yada diğer adı ile bekaret testi .

Kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü


Kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi forum ortamlarında sık olarak bahis konusu ediliyor , kızlık zarı diktiren bayanlar isimsiz olarak bu forumlara kaydolarak işte şu doktora şu fiyata diktirdik gibi sohbetler açabiliyorlar , benim dikkatimi çeken ise konuşulanlarının dikim fiyatları konusunda abartı içerdiğidir.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , isimsiz yorum yaz ( isimsiz yorum bırakmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

Yorumlar

 1. Doktor turgay bey , kızlık zarı dikimi fiyatlarınızda öğrenci indirimi yapıyormuşsunuz , biz 3 arkadaş yaptırmak istiyoruz , grup indirimide söz konusu olabilirmi ? Ayrıca ben zarım bozuldumu emin deilim , yırtılmışsa diktirecrm , diğer arklar tam emin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi öncesi mutlaka her hastamıza kızlık zarı muayenesi yapıyoruz , bazı hastalar bakire çıkıyor ve sevinerek geri gidiyorlar , o yüzden merak etmeyin sizide önce muayene edeceğiz , indirim konuusnda yardımcı olurum merak etmeyin. Randevu için asistanımı arayın

   Sil
 2. Sayınn hocam , geçen sene kız kardeşimi getirmiştim size kızlık zarı dikimi yapmıştınız , ben nışanlımdan ayrıldım yeniden başlamak için şimdide ben diktirmek istiyorum , maddiyat biraz zayıf ama , umarım kızlık zarı dikim fiyatınızda birşeyler yaparsınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merak etmeyin kızlık zarı dikimi fiyatlarımız konusunda yardımcı oluruz.

   Sil
 3. Dr. Turgay hocam , telaşla çıktım o gün teşekkür edemedim , yeni bir sayfa açtım yaşantıma artık , telefon rehberimi bile sildim , ancak size bu satırlardan teşekkür edebiliyorum , kızlık zarı dikimi sonrası gerdek gecem iyi geçti , şu anda mutluyum , Allah ne muradınız varsa size versin. Beni hayata kazandırdınız, büyük bir iyilik bu . Eski yaşadıklarım unuttum gitti , aydınlık günlerdeyim , aynı anlattığınız gibi hocam büyüksünüz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutluluğunuz bizide çok mutlu etti , bundan sonraki yaşantınızda sağlık mutluluk ve bol çocuk diliyorum size :)

   Sil
 4. Hocam kızlık zarı dikimi flep yaptırmak istiyorum. Çift flep gerekebilir vajinam genişledi , kızlık zarı dikimi fiyatı farkedermi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vajinası genişlemiş bayanlara zaten çift kat flep yapıyoruz , çokta güzel oluyor , bazı durumlarda vajina daraktmada gerekebiliyor doğal yapıya geri dönmek için.

   Sil
 5. Hocam gecici kizlik zari dikimi fiyatlari nelerdir

  YanıtlaSil
 6. Hocam bu dikim baska bi doktor tarafindan anlasilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başka bir jinekolog mutlaka anlar ama aileniz bile olsa sizin dışınızda kimseye açıklayamaz. Açıklarsa hapis cezası alır şikayet ederseniz.

   Sil
 7. Kürtaj: Günaydın doktor bey
  19 Şub 09:20 - Kürtaj: Numaranızı internetten aldım
  19 Şub 09:21 - Kürtaj: Müsaitseniz yardımcı olabilirmisiniz bana
  19 Şub 09:24 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  19 Şub 09:26 - Kürtaj: Kürtaj olmadan kullanabilecegim ilaç varmı sizde temin edebilirmiyim
  19 Şub 09:29 - Jinekolog Operatör Doktor: Yasak ve tehlikeli.. en sağlıklısı vakumla alıyoruz
  19 Şub 09:30 - Kürtaj: Ücreti nekadar
  19 Şub 09:31 - Kürtaj: Tesekkur ederim
  19 Şub 09:37 - Jinekolog Operatör Doktor: R e

  YanıtlaSil
 8. Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: MErhaba
  4 10 2015, 10:10 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: COk onemli bisey sorabilirmiyim size
  4 10 2015, 10:28 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  4 10 2015, 10:29 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Sey ben dun aksam ustu banyo yaparken vajınama parmagımı soktum meraktan ve banyodan cıktıktan sonra ıc camasırımda kan vardı korktum
  4 10 2015, 10:35 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Acaba bisey olmusmudur
  4 10 2015, 10:53 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuştur.. ama muayene ederek kesinleştirebiliriz ancak
  4 10 2015, 10:53 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Pekı napabilirim
  4 10 2015, 10:53 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Dıkılıomu
  4 10 2015, 10:53 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Kalıcı
  4 10 2015, 10:54 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Dıkılıosa ne kadar hastanede yatılıomu vze 18 yasından kucuk bırı yanında buyuk bırı olmadan hastaneden muayeneye alabılıolarmı
  4 10 2015, 11:01 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dakikada diktirip yürüyüp gidiyorsunuz
  4 10 2015, 11:01 - Jin op dr turgay karakaya: 18 altı iseniz anneden imzalı kağıt
  4 10 2015, 11:07 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Anneme soyledım ama annem calıstıgı ıcın ve izin gunlerı pazar oldugundan
  4 10 2015, 11:07 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: GELemez imzalı kagıta ne yazzcak pekı
  4 10 2015, 11:08 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Pekk ben birseyı anlamadım muaneye 18 den kucuksen tek gıdemıomusun
  4 10 2015, 11:13 - Jin op dr turgay karakaya: Anne kimlik fotokopisine kızım ....nın kızlık zarı muayenesi ve kızlık zarı dikimine izin veriyorum isim soyad imza
  4 10 2015, 11:13 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Hm
  4 10 2015, 11:14 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Tamam pekı saolun ben anneme
  4 10 2015, 11:14 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Sımdı soylıcem muayene ıcınde
  4 10 2015, 11:14 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Aynı sey geecerkımıymıs
  4 10 2015, 11:23 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  4 10 2015, 11:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Tm pekı ozelde
  4 10 2015, 11:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Randavu
  4 10 2015, 11:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: ALm amıza
  4 10 2015, 11:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Almamıza
  4 10 2015, 11:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Gerek varmı
  4 10 2015, 11:24 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  4 10 2015, 11:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Muayene ıcın
  4 10 2015, 11:24 - Jin op dr turgay karakaya: Burdan veririz
  4 10 2015, 11:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Nasıl
  4 10 2015, 11:25 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Verırmısınız
  4 10 2015, 11:25 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Randavı
  4 10 2015, 11:25 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Randevu
  4 10 2015, 11:29 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Benım bunu hemen duzekmem lazım psikolojım bozulur geceden berı aglıyorum kendı kendıme zarar verdım
  4 10 2015, 11:31 - Jin op dr turgay karakaya: Bugün ?
  4 10 2015, 11:33 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Bugun annemle okul alısverısıne kardeslerıme cıkıcaz
  4 10 2015, 11:33 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Yarın olurmu
  4 10 2015, 11:36 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Sız bana bu hafta ici randevu verırmısınız
  4 10 2015, 11:37 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Ve adres nerda ı
  4 10 2015, 11:37 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: NErseı
  4 10 2015, 12:19 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın 11.30 ?
  4 10 2015, 12:19 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım?
  4 10 2015, 12:24 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Muayene ıcın anneme ne yazdırım fotokopının altına

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 4 10 2015, 12:28 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Bide siz bana adres atabılırmısınız
   4 10 2015, 12:48 - Jin op dr turgay karakaya: Yazmıştım
   4 10 2015, 12:49 - Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad no 9 bakırköy
   4 10 2015, 12:49 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Saolun pekı
   4 10 2015, 12:49 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Uctwr
   4 10 2015, 12:49 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: NE KAdar muayene
   4 10 2015, 12:49 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var
   4 10 2015, 12:49 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Tamam a
   Saolun ben yarın 11.30da anneme imzalı kayıt hazırlatıp
   4 10 2015, 12:49 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Gelicem
   4 10 2015, 12:50 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
   4 10 2015, 13:35 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Yıne rahatsız edıcem wama
   4 10 2015, 13:35 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: AMA
   4 10 2015, 13:35 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Muayeneden sonra egerkı bısey olmussa hemen dıkım yapılıomu
   4 10 2015, 13:37 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki eğer isterseniz
   4 10 2015, 13:37 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Tamam peki 30dakıka
   4 10 2015, 13:37 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Demıstırnız
   4 10 2015, 13:38 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Agri falan oluomu
   4 10 2015, 13:38 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz uyuşturuyoruz
   4 10 2015, 13:39 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Hm tamam pekı annem sıze ne yazsın kagıdın ustune
   4 10 2015, 13:39 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Ilk muayene icln gelccegım den dolayı ıkısı icinde yazsınmı
   4 10 2015, 13:42 - Jin op dr turgay karakaya: Kızım ...nın kızlık zarı muayene ve dikimine izin veriyorum isim soyad imza
   4 10 2015, 13:42 - Parmakla Kızlık Zarı Bozulur Mu ?: Tamam saolun
   4 10 2015, 13:46 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

   Sil
 9. Gebelik Testi: Olumluysa aldirmaya gelecegim
  22 12 2015, 18:07 - Gebelik Testi: Lutfen cevap verrmisinz gec kalmak istemiyrum
  22 12 2015, 18:37 - Jin op dr turgay karakaya: Kan testi negatidif.. adet kaç gün gecikti
  22 12 2015, 18:39 - Gebelik Testi: 3gün
  22 12 2015, 18:39 - Jin op dr turgay karakaya: 2 gün daha bekleyin
  22 12 2015, 18:47 - Gebelik Testi: Tmm tesekkur ederim

  YanıtlaSil
 10. Merhaba Turgut bey kızlık zarı dikimi için randevu alabilirmiyim sizden
  07 03 2016, 12:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  07 03 2016, 12:07 - -: Turgay bey
  07 03 2016, 12:07 - -: Randevu verebilirmisiniz bana birde kızlık zarı dikimi fiyat konusunda
  07 03 2016, 12:07 - -: Bilgi alabilirmiyim
  07 03 2016, 12:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeyi inceleyin :
  07 03 2016, 12:10 - -: Peki nezamana randevu alabilirim
  07 03 2016, 12:10 - -: Çift kat flep nedir?
  07 03 2016, 12:11 - -: Hafta sonuda açıkmısınız
  07 03 2016, 12:12 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ctesileride açığız
  07 03 2016, 12:13 - -: Tamam
  07 03 2016, 12:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çift kat daha sağlamdır
  07 03 2016, 12:13 - -: Peki yurtdişindan geliyorum
  07 03 2016, 12:13 - -: Uçup geldim gün beni alırmısınız
  07 03 2016, 12:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hangisini seçtiniz
  07 03 2016, 12:13 - -: Çift kat ve daraltma
  07 03 2016, 12:14 - -: Veya sırf çift kat
  07 03 2016, 12:14 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Atatürk havalimanına inince herhangi bir taksiye adımı söyleyin 10 dakikada getirir kapıda indirir. Çok yakınız
  07 03 2016, 12:14 - -: Ama ben gelişimde randevum olmasa
  07 03 2016, 12:14 - -: Alırmısınız
  07 03 2016, 12:15 - -: Şu an daha billetlere bakıyorum
  07 03 2016, 12:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: En azından uçağa binerken arayın yada yazın.
  07 03 2016, 12:16 - -: Yani garanti alırmısınız beni ameliyata
  07 03 2016, 12:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Haftanın 6 günü 11-18.00 saatleri arasında dikim yapıyorum
  07 03 2016, 12:16 - -: Tamam
  07 03 2016, 12:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki alırım
  07 03 2016, 12:16 - -: Ozaman biletlere bakıp yazıyorum size
  07 03 2016, 12:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 11. Turgay bey kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenecektim merhanalar efendim
  18 03 2016, 20:41 - -: Sizin numaranizi internetten
  Gordmustum..bir soru sormak istedim..
  18 03 2016, 20:48 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  18 03 2016, 20:49 - -: Musaitmisiniz ??
  18 03 2016, 20:49 - -: Bekaret hk sorum.olacakti hocam ??
  18 03 2016, 20:54 - -: Kalici kizlik testi nasil oluyor ??
  18 03 2016, 20:54 - -: Ve bu isin kac kezz yapildigi ve ne zmn yapildigi muayenede belli olur mu ??
  18 03 2016, 20:54 - -: Yani yakin tarihtemi
  Yoksa ileri tarihte mi ??
  18 03 2016, 21:18 - -: Musait degilsiniz galiba hekimim ??
  18 03 2016, 21:46 - Jin op dr turgay karakaya: Son 1 haftada bozulmuşsa yeni bozulduğu anlaşılır, daha eski ise zaman tespit edilemez
  18 03 2016, 21:50 - -: Anladim..
  18 03 2016, 21:50 - -: 5 yil kadar fln olsa dikilirse nasil olur ??
  18 03 2016, 21:50 - -: Ve vajina bolgesinde kararma nicin olur ??
  18 03 2016, 21:51 - -: Soyle duymustum :az yapilinca dikim oluyormus,cok yapildigi zmn dikilme olmazmis dogrumudur ??
  18 03 2016, 21:52 - -: Ve bakir birinin vajinasi ile bakire olmayan birinin vajinasi goz ile yada belli incelemeler sonucunda belli olur mu hekimim bir yardimci olurmusunuz ???
  18 03 2016, 21:53 - -: Nisan yapacagim kizdan supheleniyorum da o yuzden ??
  Lutfen beni anlamanizi istiyorum..efendim..
  18 03 2016, 21:53 - -: Vaktinizi aldim hakkinizi helal edin artik..
  18 03 2016, 22:23 - Jin op dr turgay karakaya: Her durumda dikilir
  18 03 2016, 22:23 - Jin op dr turgay karakaya: Anlaşılmaz
  18 03 2016, 22:26 - -: Anladim.tesekkurler..
  18 03 2016, 22:26 - -: Bu vajina bolgesi kararmalar niye olur ki ??
  Vajina sivilceleri fln ??
  18 03 2016, 22:26 - -: 35 yasinda olur mu bunlar ??
  18 03 2016, 23:32 - Jin op dr turgay karakaya: Evet

  YanıtlaSil
 12. Ben nisanlimla ufak bisey yasadik ve kan gelmeye başladı
  18 07 2016, 11:55 - -: Ve baktigimda bisey kopmustu Kizlik zarim bozulmusmudur
  18 07 2016, 12:05 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaripatlamasi.com burda yazdım
  18 07 2016, 12:51 - -: Teşekkürler peki kizlik zari kalici dikim ücretini öğrenebilir miyim
  18 07 2016, 13:07 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajbakirkoy.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015