Kürtaj Fiyatları 2014 Ağustos 6

Kürtaj fiyatları
İstanbul'da kürtaj fiyatları 2014 Ağustosunda ... liradan başlayıp hamilelik durumunuza göre artıyor , çocuk aldırma ücretleri konusunda daha çok İstanbul Avrupa yakasındaki jinekologlar referans oluyor. ( Kürtaj yorumları ) Bu yazımızda ise kürtaj fiyatlarının nasıl oluştuğu, vakum kürtajın nasıl yapıldığı , kürtaj sonrası cinsel ilişki , kanama , ağrı , banyo , deniz , havuz , adet görme gibi durumların ne şekilde olması gerektiği , kürtaj şartlarının neler olduğu , yani bir bayanın kürtaj olabilmesi için neler gerektiği , kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırabileceği konularınada değiniyoruz. Ama öncelikle kürtaj olabilmek için şartlar ne olmalı , hangi çerçevede haraket etmek gerekiyor onlara bakalım :

Kürtajda hafta sınırı :
2014 kürtaj yasasına göre çocuk aldırmak için belli bir hafta sınırı konmuştur . 10 haftadan daha büyük gebelikleri kürtaj etmek ve ettirtmek suç teşkil etmektedir , dolayısı ile kürtaj kararı verdiyseniz biran önce harakete geçip olayı atlatmalısınız.

Kürtajda yaş sınırı :
Yine 2014 kürtaj kanununa göre henüz 18 yaşından gün almamış bayanların gebeliklerini sonlandırmak için anne veya babalarından izin almaları veya beraber gelmeleri gerekiyor .

Kürtajda gizlilik :
Yasal olarak her hasta kendisine yapılan işlemlerin gizli tutulması konusunda haklara sahiptir ama kürtaj yapan ... .. anlaşmasından dolayı yapılan her işlemin ... kayıtlarına işlenmesi zorunluluğu vardır , bu durumda kürtaj konusunda gizlilik ilkesi bu kurumlarda pek işlemez , ama özel jinekolog muayenehanelerinde ... anlaşması olmadığı için böyle bir risk söz konusu değildir.

Kürtajın bu temel ilkelerinden sonra aşağıda sizden gelen sorulara yanıtlar niteliğinde alt bölümler bulacaksınız , kafanızda kalan tüm soru işaretlerini temizlemek için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz 0212 227 5519 sabit türktelekom hattımız , 0532 221 3007 Turkcell ( WhatsApp , SMS , Viber bu hatta aktif ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımızı gece gündüz arayabilirsiniz , genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu ve insancıl yaklaşımları sizi rahatlatacaktır , eminim . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

** Kürtaj yorumlarını oku , İsimsiz yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Bilgileri :


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün https://www.google.com/maps/place/jinekolog+Op.+Dr.+Turgay+Karakaya/@40.9875042,28.9043738,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xabfc5d65c52afb97

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kürtaj fiyatları 2014


Türkiye'nin gözbebeği İstanbul'da 2014 yılı Ağustos ayı itibarı ile kürtaj fiyatları ... liradan başlıyor ve gebelik haftasına göre yavaşça artıyor . Kürtaj öncesi yapılan jinekolojik muayene için ayrıca bir ücret genelde istenmiyor , en azından birçok kürtaj merkezi jinekolog muayenehanesi o şekilde uyguloy diyelim , zira bu bir kural değil :) Kürtajda haftaya göre ücretlendirme nerdeyse Cumhuriye tarihi kadar eski bir uygulamadır . Nasılmı yapılır ? mesela 4 haftalık hamilesiniz İstanbul'da birçok kürtaj yapan doktorda ... lira civarına çocuk aldırabilirsiniz, ama 5 haftalık bir hamilelik söz konusu olursa ... tl , 6 haftalıksa ... tl gibi kürtaj ücretleri söz konusu olacaktır . Bu şekilde 10 haftaya kadar gider ve daha ileri gitmez.

Kürtaj nasıl yapılır ? ( Vakum Kürtaj )


1- Hastanın kabülü ve ön görüşme
2- Jinekolojik muayene
3- Ultrason ile rahim kontrolü ve gebelik haftasının net olarak tespiti
4- Kürtajın planlanması ve hastaya yapılacak işlemin kağıt üzerinde şekil çizilerek izah edilmesi
5- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
6- Rahim girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması
7- Hegar bujisi ile collum uteri dilatasyonu
8- Karmen kanülünün colluma yerleştirilmesi 
9- Vakum aparatının karmen kanülüne takılması
10- Negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması
11- Kürtaj sonrası hastanın tekrar ultrasona alınması ve rahim içinde parça kalmadığından emin olunması
12- Hastanın masadan kalkarak yürüyerek yaşantısına geri dönmesi.

** Kürtaj yorumlarını oku , İsimsiz yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kürtaj sonrası


Kürtaj sonrası nelere dikkat edilmesi gerektiği tembih etmemize rağmen hep unutulur ve telefonla yeniden sorulur , o yüzden buraya yazayım dedim.

1- Kürtaj sonrası hamilelik ( Çocuk aldırdıktan sonra gebe kalmak zor olur mu ? )
Bu sanıyorum her kürtaj olacak bayanın endişeleri arasında yer alan kürtaj sonrası gebe kalabilirmiyim , yeniden çocuğum olur mu ? gibi sorular hep geliyor , ama vakum küretaj uygulamasında bu risk yoktur. Eskiden yapılan kazıma şeklinde kürtajda rahim içi komple kazındığı için yapışıklık olabiliyordu nadirde olsa , ama vakum küretajda rahim içine küret falan dokulmuyor ve üreme fizyolojisi kesinlikle etkilenmiyor.

2- Kürtaj sonrası ağrı ve kanama :
Çocuk aldırdıktan sonra ağrı , kanama gibi yaşam konforunu bozan yan etkiler olacakmı diye merak ediyorsanız yüreğinize su serpeyim , bu şiklayetleriniz pek olmayacak , yine vakum küretajın bir avantajı kürtaj sonrası 1 sat içinde işinize gücünüze geri dönebiliyorsunuz.

3- Kürtaj sonrası adet görmek :
Kürtajdan sonra yeniden adet görmeye yaklaşık 45 gün sonra başlayacaksınız , bu sizi şaşırtmasın siklüsün yeniden başlaması ve iç hazırlıklar okadar sürüyor.

4- Kürtaj sonrası banyo , deniz , havuz :
Kürtajda rahim kanalı açıldığı için kapanması birkaç gün sürüyor bu arada aşağıdan yukarı geçebilecek mikroplara karşı dikkatli olmak gerekiyor , yani sizin anlayacağınız 10 gün kadar banyonuzu duş şeklinde yapın , denize ve havuza girmeyin.

Vakumlu kürtaj


Şu anda modern tıbbın ve sağlık teknolojisinin geldiği en son nokta gebelik sonlandırmada vakum kürtajdır. Şu an için istenmeyen bir hamileliği sonlandırmada daha güvenli ve sağlıklı bir metod yoktur. Kullanımı pratik olmasına rağmen ciddi tehlikeleri içinda barındıran düşük ilaçları ( Cytotec - Misoprostol , RU-486 - Mifepristone ) ülkemizde yasaklandı. Vakum küretajın diğer kazıma kürtaja göre birçok avantajı var. Kısaca şunu söyleyebilirim , nerdeyse hiç bir risk almadan 15 dakikada gebeliği sonlandırıp aynı gün hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilme imkanı sadece vakum kürtajda vardır.

Kürtaj yasası


Kürtaj kanunu aslında 2013 yılında düzenlendi ve 2014 yılında güncellendi , değişen fazla birşey yok yine en geç 10 haftaya kadar isteğe bağlı kürtaj yapılabiliyor , bu süreyi aşan gebelik haftalarında kürtaj yapan ve yaptırana daha ciddi cezalar getirildi.

Kürtaj videosu


Kürtaj videosu izlemek birçok internet kullanıcısına ilginç geliyor olabilir , ayrıca kürtaj olacak hastalarında operasyon öncesi bu işin nasıl yapıldığını anlamak için kürtaj videosu izlemeleri doğal olabilir ama tıbbi etik olarak kürtaj videosu çekmek ve yayınlamak son derece yanlıştır . Ayrıca hasta hakları ve insan haklarına , hasta mahremiyeti kurallarınada aykırıdır.

Kürtaj fiyatları İstanbul Anadolu yakası


İstanbul'da Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında kürtaj fiyatları birçok kürtaj yapan yerde ve kürtaj merkezlerinde yaklaşık olarak ... liara seviyelerinden başlayarak gebelik haftasına göre azar azar artıyor. Bazı jinekologlar çok daha yüksek fiyatlar isteyebiliyor, ama olması gereken fiyatları bu şekilde zikredebilirim.

** Kürtaj yorumlarını oku , İsimsiz yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kürtaj yasağı


Türkiye'de kürtaj yasaklandımı , İstanbul'da kürtaj yasağı varmıdır diye soran çok oluyor , ama merak etmeyin kürtaj yasak değil , yasal olarak her kadın 10 haftayı geçmediği sürece kürtaj olabilir. Kürtaj yasağı ancak 11 haftalık , 12 haftalık ve daha ileri gebelikler için söz konusu oluyor.

Kürtaj mağduru


Kürtaj yani gebelik sonlandırma operasyonu sadece kadın doğum uzmanlarına yani jinekologlara verilmiş bir yetki olmasına rağmen periferde yani ücra illerde pretisyen hekimler , hatta ebeler bile kafalarına göre , ilkel metodlarla kürtaj yapmaya kalkabiliyorlar , ama bu girişimlerden pek çok kürtaj maduru genç bayan ortaya çıkıyor ve çeşitli sağlık sorunları yaşıyorlar.

Kürtaj yapan hastaneler


İstanbul'da kürtaj yapan ... istisnasız .. anlaşmalı oldukları için yapılan tüm işlemler harfiyen ... kayıtlarına yani hasta sağlık dükümlerine işleniyor , bu durum özellikle evlilik dışı gebeliklerin sonlandırılmasında yani bekar olarak kürtaj olacak bayanlarda ciddi sorun teşkil edebiliyor , ama buna karşılık kürtaj yapan özel jinekolog muayenehanelerinde ... anlaşması olmadığı için kürtaj konusunda gizlilik ilkesine sadık kalınabiliyor.

** Kürtaj yorumlarını oku , İsimsiz yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kürtaj merkezi


İstanbul'da kürtaj merkezleri ve diğer kürtaj yapan doktorlar genellikle gebelik haftasına bakarak kürtaj fiyatı belirliyorlar , buna karşılık muayene ve ultrason için ayrıca bir ücret alınmıyor. İstanbul'daki kürtaj merkezi jinekolog muayenehanelerinde yaklaşık olarak ... liaradan başlayan ve gebelik haftasına göre artan ücret sistemi uygulanıyor.

Kürtaj nedir ?


Kürtaj güncel anlamı ile gebelik sonlandırmak anlamına geliyor , ama aslında latince kökenli olan kelimenin Türkçe karşılığı kazımaktır. Bu anlam sizi ürkütmesin , artık kazıyarak kürtaj yapılmıyor , eski yıllarda o şekilde yapılıyormuş, artık vakum küretaj yapılıyor , yani rahim içi kazıma yapılmadan gebelik sonlandırılabiliyor.

Kürtaj fiyatları 2015


Kürtaj fiyatları 2015 yılında kaç para olacak diye daha şimdiden soranlar oluyor , bende gülümseyerek yine aynı fiyat yani 2014 kürtaj fiyatlarının devamı şeklinde olarak diyorum. Yani bence ülkemizde özel bir para haraketi olmazsa 2015 kürtaj fiyatlarıda yine İstanbul'da ... liradan başlayacak ve gebelik haftasına göre artacak.

** Kürtaj yorumlarını oku , İsimsiz yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Hamilelik belirtileri


Acaba hamilemiyim , adet olmama lazımdı ama 3 gün geçti hala regl olamadım , memelerimde şişmeye başladı . İstanbul'da hergün binlerce kadın bu sorularla uyanıyor. Yani istenmeyen bir gebelik ihtimali uykunuzu kaçırıyorsa hiç merak etmeyin işte size hamilelik belirtileri :

1- Adet günün geçmesi , adet görememe.
2- Memelerde dolgunluk , şişlik ve ağrı
3- Sıcaklık basması , ciltte nemlenme ve sıcaklık hissi.
4- Vajinada şeffaf bir akıntı , sıcaklık ve kaşıntı.
5- Cinsel istek artması
6- Baş dönmesi , tansiyon düşmesi , bulantı , sabah kusmaları
7- Aşerme

Kürtaj fiyatları kadınlar kulübü


İstanbul'da kürtaj fiyatları ve alakalı konular her zaman popülerdir ve kadın erkek tüm toplumun direkt olarak ilgisini çeker , ara ara siyasilerin bile ilgisini çekmektedir , tabi buarada kadınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi forum ortamlarındada kürtaj fiyatları sıkça tartışılıyor ve kürtaj olan bayanların izlenimleri edinilmeye çalışıyor. Gerçi birçok kişi kimliğini gizleyerek yorum yaptığı için bilgilerin çoğu abartılıdır.

Gebelik testi


İstanbul'da 2014 yılında gebelik testleri eczanelerde en fazla satın alınan ürünler listesine girdi , aslında cinsel aktif olan her bayanın gebelik testi yapmayı bilmesi gerekiyor. Zaten idrarda bakılan gebelik testleri uygulamasıda son derece basite indirgenmiş durumdadır . Herhangi bir eczaneden yaklaşık 10 tl ye bir test alın , testin kartuşunun üzerine birkaç dama idrar damlatın 1 dakika içinde çift çizgi çıkarsa kesin gebesinizdir , ama tek çizgi ortaya çıkarsa bu sizin gebe olmadığınızı göstermeyebilir , ya gebe değilsiniz , yada gebelik hormonlarınız henüz idrara geçmedi yani erken test yaptınız . Bu durumda bir gün sonra testi tekrarlayın.

Cvp kürtaj fiyatları nedir forum


Kürtaj fiyatları İstanbul'da 2014 yılında kadınlar kulübü ve ekşi sözlükte sıklıkla konu ediliyor ve tartışılıyor , kürtaj yapan en iyi doktor arayışı forumlardada cvp kürtaj fiyatları nedir forum şeklinde aranıyor. Ama bence açın google'ı ve yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye , listeye bakın ... üst sıralarda bulacaksınız. 

** Kürtaj yorumlarını oku , İsimsiz yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık vakum küretaj tecrübesi

Yorumlar

 1. Hocam, sevgilimle bir olay yaşadık hiç girmeden büyük dudaklar üzerine boşaldı , 3 gündürde adetim gecikti , gebe olabilirmiyim, ordan içine emebilirmi ? Bakireyim bu arada

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bakire ikende gebe kalabilirsiniz. Bir gebelik testi yapın kendiniz.

   Sil
 2. Dr bey 4 haftalık kürtaj fiyatlarınız nedir? 19 yaşında bekarım , hamile kaldığım kişinin izni gerekiyormu ? Kürtajda kimden gebe kaldığım anlaşılır mı ?

  YanıtlaSil
 3. Turgay bey ben evliyim ama başkasından hamile kaldım , eşime söyleme ihtimalim yok tabi, eş izni olmadan kürtaj olurmu ? yazılarınızı çok açıklayıcı buldum, kürtaj fiyatlarınız uygun ise size gelmek istiyorum

  YanıtlaSil
 4. Doktor bey , 8 haftalık hamileyim . nışanlım bebek benden değildir dedi o yüzden ayrıldık aldırmam lazım kürtaj fiyatlarını nedir ? Aldırmak için gebe bırakanın izni gerekirmi

  YanıtlaSil
 5. Hocam , oral seksle spermler yutulursa gebelik olabilirmi ? Ertesi gün hapı norlevo aldım ben yinede. Gebelik olursa bakirelik bozulurmu kürtaj esnasında. Bozulursa ayını anda kızlık zarı dikimi olurmu ? Kızlık zarı dikimi fiyatı ile kürtaj fiyatı birleşirse ücret kaça olur indirim mümkünmü

  YanıtlaSil
 6. Merhabalar ikiz bebeklere gebeyim ve eş izni olmadan kürtaj yaptırabilir miyim şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. maalesef resmi nikahlı iseniz kürtajda eş izni gerekir

   Sil
 7. 2 hafta once 6haftalik demisti doktor baska bir doktora gittim 8haftalik dedi kac haftalik suan bilmyrm yani fiyat almak istiyorum

  YanıtlaSil
 8. 21 Ağustos 07:52 - ka1408212210: Günaydın iyi günler bişey sorabilirmiyim
  21 Ağustos 08:00 - ka1408212210: Iliskiden sonra doğum kontrol hapı işe yararmı?
  21 Ağustos 08:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ertesi gün hapı işe yarar
  21 Ağustos 08:16 - ka1408212210: Doğum kontrol hapinin hic bi etkisi olmaz yani
  21 Ağustos 08:16 - ka1408212210: Peki bişey daha sorabilirmiyim
  21 Ağustos 08:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: e
  21 Ağustos 08:16 - ka1408212210: Kurtaj olmaktn baska bi çözüm yokmudur
  21 Ağustos 08:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yok maalesef
  21 Ağustos 08:37 - ka1408212210: 2 haftalık hamilelik te kürtaj nasıl oluyr peki
  21 Ağustos 08:38 - ka1408212210: Bana biraz bilgi verirmisiniz bu konuda fazla geç kalmadan karar vermek istiyorum
  21 Ağustos 08:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: adet gecikmesi kaç gün
  21 Ağustos 08:46 - ka1408212210: 10 gun
  21 Ağustos 08:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 6. haftadasınız
  21 Ağustos 08:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxx tl herşey dahil masrafla 10 dakikada biter
  21 Ağustos 08:47 - ka1408212210: Ama söyle bisey var iliskiye biz bu ayn 5 girdik nasl 6 hafta oluyrm
  21 Ağustos 08:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: son adet tarihinden sayılır
  21 Ağustos 08:49 - ka1408212210: Bana adresinizi verirmisiniz
  21 Ağustos 08:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no2 zeytinburnu ist
  21 Ağustos 08:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: randevu vermem lazım size
  21 Ağustos 08:50 - ka1408212210: Ankarada subeniz yok mu
  21 Ağustos 08:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: var tunus cad
  21 Ağustos 08:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çankaya
  21 Ağustos 08:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: en erken cumartesi
  21 Ağustos 08:51 - ka1408212210: Sevindim bu cumartesi demi
  21 Ağustos 08:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  21 Ağustos 08:51 - ka1408212210: Tam adres ve saat alabilirmiyim . Sigortama feln yansımiycak degilmi
  21 Ağustos 08:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yansımaz
  21 Ağustos 08:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: cumartesi saat 16 iimi
  21 Ağustos 08:57 - ka1408212210: 4 once olabilir mi acaba 14 gibi feln
  21 Ağustos 09:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok 14
  21 Ağustos 09:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tunus cad dünya göz hastanesi yanındayız oraya gelince arayın telefonla el sallarız
  21 Ağustos 09:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazalım
  21 Ağustos 09:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: aaa 14 olmuyor 17 oluyor ancak
  21 Ağustos 09:11 - ka1408212210: O saatler bana uymuyor sabahtan olursa ona bile razıyım
  21 Ağustos 09:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: pazar olsa ?
  21 Ağustos 09:12 - ka1408212210: Olur paza daha iyi benm icin
  21 Ağustos 09:12 - ka1408212210: xxxxx xxxxx
  21 Ağustos 09:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam
  21 Ağustos 09:38 - ka1408212210: Pazar kaçta peki
  21 Ağustos 09:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bi saniye ameliyat listesini kontrol ettiriyorum kesinleşmek için
  21 Ağustos 09:39 - ka1408212210: Peki bekliyorum
  21 Ağustos 09:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: pazartesiyemi alsak paZar ameliyatlar netleşmedi hala
  21 Ağustos 09:55 - ka1408212210: Pazartesi kacta peki
  21 Ağustos 10:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: pazar sabah saat 9 uygun
  21 Ağustos 10:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ?
  21 Ağustos 10:18 - ka1408212210: Tamm biraz gec kalirsam sorun olurmu ayastan gelcm
  21 Ağustos 10:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 - 20 dak gecikebilirsiniz
  21 Ağustos 10:20 - ka1408212210: Tamm ilginiz için cok tesekkur ederim görüşmek üzere
  21 Ağustos 10:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  21 Ağustos 10:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: randevunuzu yazdım
  21 Ağustos 10:21 - ka1408212210: Tamm yapmm gerekn bisey varmi
  21 Ağustos 10:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır aç tok farketmez yaş kaç
  21 Ağustos 10:22 - ka1408212210: Tamm. 23
  21 Ağustos 10:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok uygun
  21 Ağustos 10:22 - ka1408212210: Tamm teşekkür ederim iyi günler
  21 Ağustos 10:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sizede

  YanıtlaSil
 9. 21 Ağustos 14:44 - k1408212214: Merhaba hocam
  21 Ağustos 14:44 - k1408212214: Esim 2 ay önce doğum yaptı
  21 Ağustos 14:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  21 Ağustos 14:45 - k1408212214: Bugün test yaptı ve pozitif çıktı
  21 Ağustos 14:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  21 Ağustos 14:45 - k1408212214: Gebe olmusmudur
  21 Ağustos 14:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  21 Ağustos 14:46 - k1408212214: Olmussada nasil kurtulabiliriz
  21 Ağustos 14:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj
  21 Ağustos 14:46 - k1408212214: Baska alternatif yok mu
  21 Ağustos 14:46 - k1408212214: Kurtas ısrarla istemiyor
  21 Ağustos 14:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yok maalesef
  21 Ağustos 14:47 - k1408212214: Düşük hapi yok mu
  21 Ağustos 14:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yasak ve tehlikeli
  21 Ağustos 14:47 - k1408212214: Anneye zarar mi verir
  21 Ağustos 14:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hap verir
  21 Ağustos 14:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj vermez
  21 Ağustos 14:49 - k1408212214: Nasil yani hap verir derken
  21 Ağustos 14:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zarar verir
  21 Ağustos 14:50 - k1408212214: Peki test kesin midir
  21 Ağustos 14:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çift çizgi kesindir
  21 Ağustos 14:51 - k1408212214: Bu durumda kurtajdan baska yol yok
  21 Ağustos 14:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  21 Ağustos 14:52 - k1408212214: Tmm teşekkür ederim
  21 Ağustos 14:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 10. 21 Ağustos 18:34 - k1408212217: Merhaba doktor bey
  21 Ağustos 18:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  21 Ağustos 18:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  21 Ağustos 18:35 - k1408212217: Ben kız arkadaşımla geçen 3 hafta ilişkiye girdim
  21 Ağustos 18:36 - k1408212217: Fakat hiç birşeyden emin değilim hamile olup olmamasından sizin uanınıza gelmeden önce regl olmasını beklemelimiyiz diye sorucaktım
  21 Ağustos 18:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: adet zamanından kaç gün geçti
  21 Ağustos 18:38 - k1408212217: İşin ilginç tarafida o adetliyken ilişkiye girdik ve adet geçtikten 1 hafta sonra tekrar ilişkiye girdik yaklaşık bu anlattıklarım 3 hafta önce gelişti genellikle ayın sonunda 30 31 gibi adet oluyor
  21 Ağustos 18:39 - k1408212217: Ama içine boşalmam söz konusu değil olduysa sadece zevk suyu olmuştur turgay bey
  21 Ağustos 18:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ayın 2 sine kadar adet olmazsa arayın
  21 Ağustos 18:40 - k1408212217: Peki doktor bey son birşey daha sormak istiyorum bu grçe ay olduğu adet normalden baya uzun sürmüş bunun bi etkisi olur mu adet olmasında
  21 Ağustos 18:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olmaz
  21 Ağustos 18:42 - k1408212217: Peki doktor bey eğer adet olmassa size tekrar dönüş yapacağım çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim
  21 Ağustos 18:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 11. 21 Ağustos 18:06 - k1408212219: Merhaba
  21 Ağustos 18:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  21 Ağustos 18:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  21 Ağustos 18:08 - k1408212219: Burdan konuşsak sıkıntı olurmu
  21 Ağustos 18:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun olmaz
  21 Ağustos 18:09 - k1408212219: 1haftalik bir bayanin kurtaj maliyeti ne kadardit
  21 Ağustos 18:09 - k1408212219: Kadardir
  21 Ağustos 18:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxx tl
  21 Ağustos 18:09 - k1408212219: Peki sagligiyla ilgili bi problem olurmu
  21 Ağustos 18:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun olmaz
  21 Ağustos 18:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 dakikada biter yürüyüp gider
  21 Ağustos 18:41 - k1408212219: Peki ailesi yanında olmasi gerekirmi
  21 Ağustos 18:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaşı?
  21 Ağustos 18:42 - k1408212219: 17
  21 Ağustos 18:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: annesi gerekir

  YanıtlaSil
 12. 21 Ağustos 21:26 - ka1408212224: İyi akşamlar hocam rahatsız ediyorum bu saatte özür dilerim.
  21 Ağustos 21:27 - ka1408212224: Bizim. 6 ila 7 haftalık bir gebelik var ama biz buna şuan hazır değiliz bize nasıl yardımcı olabilirsiniz.
  21 Ağustos 21:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj gerekir
  21 Ağustos 21:35 - ka1408212224: Hocam biz hemen aldırmak istiyoruz
  21 Ağustos 21:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarına randevu verelim o zaman
  21 Ağustos 21:36 - ka1408212224: Yarın hemen olur dimi ve. Neler istiyorsunuz gerekli olan evrak veya üçret hocam
  21 Ağustos 21:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 dakikada biter yürüyüp gidersiniz
  21 Ağustos 21:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: haftası xxx tl dir
  21 Ağustos 21:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 6 hafta ise xxx tl
  21 Ağustos 21:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bayanın yaşı ? , evli /bekar ?
  21 Ağustos 21:38 - ka1408212224: Hocam 20 yaşında bekar
  21 Ağustos 21:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam reşit
  21 Ağustos 21:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evrak gerekmez
  21 Ağustos 21:38 - ka1408212224: Hocam sizi yarın. Arayıp yanınıza gelelim
  21 Ağustos 21:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: saat 15.00 uygunmu
  21 Ağustos 21:39 - ka1408212224: Uygundur hocam
  21 Ağustos 21:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazalım
  21 Ağustos 21:39 - ka1408212224: Biz Bayındır hastanesinde muayene olundu 6 ila 7 hafta arasında dediler
  21 Ağustos 21:40 - ka1408212224: xxxx xxxxx benim adım
  21 Ağustos 21:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ultrasonla bakıyoruz önce
  21 Ağustos 21:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ankaradamısınız
  21 Ağustos 21:40 - ka1408212224: Tamam hocam
  21 Ağustos 21:40 - ka1408212224: Ewet
  21 Ağustos 21:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarın dolu ankara cumartesi akşamustu veya pazar sabah boş veya pazartesi
  21 Ağustos 21:42 - ka1408212224: Hocam arkadaşım la konuşuyum size sabah arayım uygunmudur
  21 Ağustos 21:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam
  21 Ağustos 21:42 - ka1408212224: Teşekkür ederim iyi akşamlar cok saolun hocam.
  21 Ağustos 21:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  21 Ağustos 21:43 - ka1408212224: Hocam birde aldığınız parçayı. Yani bebeği bize vereceksiniz dimi
  21 Ağustos 21:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır parça dediğiniz kan pıhtısı sıvı halde henüz
  21 Ağustos 21:45 - ka1408212224: Tamam hocam

  YanıtlaSil
 13. 10 Haftalık Kürtaj: Efendım ii geceler öncelıkle rahatsız ettım ama ınternetten aldım numaranızı şuan ailem yanımda tlfn acıp konusamıyorum adım .. kız arladaşım 2 bucuk aylık hamıle bugun öğrendım acile gıdıp baktırdıgımızda nasıl olur nasıl yapıcaz hıc bılmıyoruz 2 ayımız var evlenmeye aldırmak ıstıyoruz fıyat nedır sağlıklı bı sekılde olması ıcın de
  19 Şub 07:42 - Jinekolog Operatör Doktor: 10 hafta üst sınırdır . Eğer aşmışsa kesinlikle alınmaz. Bugün acilen gelin yasal süre içinde ise alırız.

  YanıtlaSil
 14. Prezervatifle Gebelik: Merhabalar hocam size birşey sormak istiyorum
  22 12 2015, 16:25 - Prezervatifle Gebelik: Numaranızı internet üzerinden buldum ve ne zamandır aklımı kurcalayan bir kaç birşey var
  22 12 2015, 16:35 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 12 2015, 16:37 - Prezervatifle Gebelik: Hocam ben birisiyle birlikte oldum ama prezervatif yırtılmış biz farketmedik. Olduğu gibi ben içime boşaldı. Ben yine de ertesi gün hapı kullansam birşey olmaz değil mi yani bir kaç damla olan birşey değil sonuçta
  22 12 2015, 16:48 - Jin op dr turgay karakaya: Kullanın
  22 12 2015, 16:49 - Prezervatifle Gebelik: Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 15. Hocam bizim bi arkadaş kız arkadaşıyla ilişkiye girmiş ama icine boşalmamış zevk suyu gelmiş sizce gebelik riski varmıdır
  6 03 2016, 23:31 - Jin op dr turgay karakaya: Var
  6 03 2016, 23:32 - .: Peki hocam nasıl anlarız gebe ise kürtaj fiyatları nekadardır?
  6 03 2016, 23:33 - Jin op dr turgay karakaya: Adet gecikince
  6 03 2016, 23:35 - .: Teşşekkürler hocam peki kurtaj yapa bilirmiyiz olursa
  6 03 2016, 23:38 - .: Hocam bi sorum daha var kusura bakmayın geç oldu ama bakire olduğu halde gebe olabilirmi
  6 03 2016, 23:45 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  6 03 2016, 23:46 - .: Tamam sağolun kurtaj fiyatları nedir

  YanıtlaSil
 16. Iyi günler arkadasim adet gecikmesi yasiyo gecen ay oldugu gunden 4 gün geçmiş olmamış hala adet kürtaj fiyatları hakkında bilgi verebilirmissiniz nedeni ne olabilir
  18 03 2016, 15:26 - Jin op dr turgay karakaya: Gebelik olabilir
  18 03 2016, 15:27 - Kürtaj Maliyeti: Gecikme olabilirmi adet gecikmesi
  18 03 2016, 15:27 - Kürtaj Maliyeti: Veya
  18 03 2016, 15:27 - Kürtaj Maliyeti: Gün değişimi
  18 03 2016, 15:28 - Jin op dr turgay karakaya: Bikaç gün olabilir
  18 03 2016, 15:28 - Jin op dr turgay karakaya: Test yapın
  18 03 2016, 15:31 - Kürtaj Maliyeti: Tamam saolun

  YanıtlaSil
 17. Kusura bakmayın rahatsız ettim beyefendi ben kız arkadaşımla bişey yaşadım hamilelik testi yaptı hamile bişey yasayali 5 gün oldu kürtaj yaptirmanin ücretini öğrenecektik
  18 07 2016, 10:22 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajbakirkoy.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1
  18 07 2016, 10:49 - .: Efendim daha ilk haftası tahmini fiyat nedir
  18 07 2016, 11:02 - Jin op dr turgay karakaya:
  18 07 2016, 11:02 - .: Efendim kız reşit deil ne yapmamız lazım
  18 07 2016, 11:17 - Jin op dr turgay karakaya: 17 ise anne kimlik fotokopisine kızım ..nın kürtajına izin veriyorum şeklinde bir kağıtla gelmesi lazım
  18 07 2016, 11:20 - .: 16 efendim ne yapmamız lazım
  18 07 2016, 11:24 - Jin op dr turgay karakaya: Olmaz ozaman özelde
  18 07 2016, 11:26 - .: Ne yapmamız lazım
  18 07 2016, 11:28 - Jin op dr turgay karakaya: Devlete başvursun ailesi ile
  18 07 2016, 11:36 - .: Başka çözüm yokmu efendim düşük hapı felan

  YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015