Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı

İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları gerek avrupa yakasında gerekse anadolu yakasında yaklaşık olarak .... tl civarından başlar , tabi beraberinde yapılacak başka işlemlerde varsa bu fiyat zaman zaman yükselir , mesela en fazla tercih edilen ek işlem kalıcı kızlık zarı dikimidir , genellikle kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ve vajina daraltma aynı seasta yapılır ve İstanbul'da kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık olarak kiki işlem toplam .... tl civarı fiyatla sunulmaktadir.
Vajina daraltma fiyatı bu işlemi yaptıracağınız şehirden tutun , yapacak olan jinekoloğun maddi tutumuna kadar birçok faktöre bağlı olarak değişkenlikler gösterebilir , İstanbul'da hasta sayısı yüksek olan ve nerdeyse hergün vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi operasyonlarını gerçekleştiren kadın doğumcularda dikim fiyatları daha uygundur ve dediğim gibi genellikle iki işlem .... tl fiyatla yapılmaktadır , ama bazı durumlarda dış vajinal estetik düzeltme yani labiaplasti gibi 3. bir işlem daha aynı seansda sığdırılabiliyor , bu durumda İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı yapan jinekologlarda bu 3lü operasyon fiyatı olarak sizden yaklaşık .... tl giib fiyat isteyeceklerine eminim.
Aslında fiyat olayının dışında kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı gibi hayatta bir kere yapılacak hasas operasyonu hangi kadın doğumcu ya yaptırsak , hangi jinekolog bu konuda daha iyidir diye düşüncelerinizde oluyordur , bence açın google amcayı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye bakalım listede kimler çıkacak , bu arada ... listenin başlarında göreceksiniz , ee nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikimi ve vajina daralt agibi operasyonları yoğun olarak yapıyoruz ve Allaha bin şükür daha yüzümüz kara çıkmadı :)
Vajina daraltma konusunu ve bağlantılı konuları genişletmeden önce ben size iletişim kanallarımıda vereyim ki rahat rahat bana gece gündüz demeden ulaşasınız :

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır 


Yoğun cinsel yaşam ve egzersiz olmayan yaşamlarda birde üzerine fazla kilolar eklenince vajinal genişleme kaçınılmaz olabiliyor , zaman içinde vajina olması gereken çapın oldukça üzerine çıkabilir ve gerek erkek gerekse bayan için cinsellikten alına zevk azalmaya başlar , hatta birçok hastamızda orgazm olamama gibi durumlarda sıklıkla önümüze geliyor. Orgazm olamayan kadın ve cinsel zevki azalan erkekte ister istemez bir uzaklaşma oluyor , her iki tarafta farklı arayışlara girebiliyor . Bu duurmda vajina daralt ameliyatı imdadınıza yetişebilir , genişleyen ve bollaşan vajina kısmı carrahi olarak dikilerek vajina eski dar yapısına kavuşturulur ve yaklaşık 1 aylık bir iyileşme döneminden sonrada yeniden cinsel hayat yeni bir sayfa açarak başlar.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı


2019 yılında ve sanıyorum 2020 yılındada flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatının aynı seansta yapılması nerdeyse jinekolojik bir moda haline geldi diyebilirim. Özellikle evlilik öncesi yoğun cinsel yaşantısı olan bayanlarda vajina genişlemesi çok sık görülüyor , bu tip durumlarda yeni bir ilişkiye başlarken veya medeni kanuna uygun bir evlilik durumu söz konusu olduğunda herşeyi başa almak ve yeni bir sayfa açmak için sadece kızlık zarı diktirmekle kalmayıp aynı anda vajina daralttırmada yapmak daha güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gizli kürtaj

Kürtaj nasıl yapılır ?