Kürtaj fiyatı

2016 Nisan ayı ilk haftası için İstanbul'da kürtaj fiyatı konusuna değinmeden önce hastalarımızın merak ettiği alakalı alt başlıklardan, kürtaj fiyatı kadınlar kulübü gibi tartışma sitelerinde ne kadar olarak konuşulmaktadır, kürtaj fiyatı ne kadardır, gebelik haftasına göre nasıl hesaplanır, kürtaj fiyatı 2016 senesinde kaç paraya çıkmıştır, gebelikte kürtaj risklimidir, İstanbul'da kürtaj fiyatı nedir, kürtaj fiyatı ekşi sözlükte nasıl geçer, kürtaj nasıl yapılır, vakum kürtaj nedir, kürtaj ne kadar sürer ve kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir.

Avrupa yakası ve Anadolu yakası İstanbul'da kürtaj fiyatı hakkında bilgi almak için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, bize gece gündüz, haftasonu tatil demeden telefon edebilirsiniz, veya WhatsApp üzerinden yazarak 2016 kürtaj fiyatı listemizi isteyebilirsiniz. Çocuk aldırma ücretlerini direkt olarak buraya yazamıyorum, aradığınızda detayları konuşuruz ama şukadarını söyleyeyim; kürtaj fiyatları gebelik haftası gözetilerek hesaplanır, son adetinizin başladığı günden itibaren sayarsanız adet gecikmesi olduğunda idrarda gebelik testiniz biri silik bile olsa çift çizgi olarak çıktı ise 3 aşağı 5 yukarı ortalama 4 haftalık gebesinizdir ve buna erken gebelik deriz dolayısı ile en ucuz kürtaj fiyatı bu haftalardadır. 10 haftaya yaklaştıkça bebek aldırma maliyetleride artar. Kürtaj için bize geldiğinizde öncelikle ultrason yaparak gebelik haftanızı günü gününe çıkartırız, kürtaj yasasına göre 10 haftayı aşmamış ise isteğinize bağlı olarak kürtaj yapabiliyoruz. Yaşınız 18 in altında ise anne veya babanızın kürtaja izin vermesi gerekir.

Kürtaj nedir ?

Kürtaj hakkında genel tanımlamalar ve kürtajın temelleri hakkında bilgi edinmek için kürtaj nedir başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kürtaj nasıl yapılır ?

En güvenli gebelik sonlandırma metodu olan vakum kürtajın teknik açıdan nasıl yapıldığını merak ediyorsanız kürtaj nasıl yapılır konulu makalemize bakınız.

Kürtaj videosu

Vakum ile yapılan kürtaj video görüntülerini izlemek ve kürtajın nasıl yapıldığını izleyerek öğrenmek için kürtaj videosu bahsimize göz gezdirin.

Kürtaj fiyat

Çocuk aldırmadan önce gebelik haftanıza uygun olan kürtaj fiyat bilgisini alarak bütçenizi ona göre ayarlamak için kürtaj fiyat başlıklı makalemiz ilginizi çekecektir.

Kürtaj yasası

Ülkemizde yürürlükte olan kanunlara göre isteğe bağlı gebelik sonlandırma kurallarını net olarak öğrenmek için kürtaj yasası konulu yazımızı okuyun.

Kürtaj sonrası gebelik

Kürtajdan sonra yeniden gebe kalabilirmiyim, kürtaj benim doğurganlığımı azaltırmı gibi yersiz endişeleriniz varsa kürtaj sonrası gebelik başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kürtaj sonrası cinsel ilişki

Kürtajdan sonra kaç gün cinsel ilişkiye girilmeyeceğini ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenler konusunda bilgi edinmek için kürtaj sonrası cinsel ilişki bahsine bakınız.

Kürtaj sonrası adet

Kürtaj olduktan kaç gün sonra adet kanaması başlayacağı konusunda bilgi almak ve 2 haftalık adet gecikmesinin neden olduğunu öğrenmek için kürtaj sonrası adet başlıklı yazımıza bakınız.

Kürtaj merkezleri

İstanbul'da kürtaj yapılan yerler, devlet hastaneleri, özel hastaneler, özel jinekolog muayenehaneleri hakkında bilgi almak için kürtaj merkezleri konulu yazımıza göz atınız.


Kürtaj Sancaktepe

İstanbul Sancaktepe ilçesinde kürtaj yapan doktorlar ve kürtaj yapılan hastaneler hakkında bilgi almak için kürtaj Sancaktepe konulu sayfanıza bakınız.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp 
Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Site kullanım kuralları

Yorumlar

 1. İyi günlrr size kürtaj fiyatı kaç para diye bir sorum olcktı mümkünse
  24 03 2016, 17:16 - Jin op dr turgay karakaya: Tsbi
  24 03 2016, 17:22 - .: Sizi ayrıca interntte gördüm bn sorum ise ella ertesi gün hapı üzerine olck
  24 03 2016, 17:25 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  24 03 2016, 17:26 - .: Şöyle anlatıyım bi ilişki yaşadım adetim bittikten 8gün sonra he yarım saat içerisin ella aldım ve aradan 2gün geçtikten sonra cloylol adet düzenleyici kullanmaya başladım doktor izni ile adetim düzensizdi ve bn bu ilaçi kullandim biteli 4gün oluyor ve adetimde geçeli 8gün oldu testte yapmadm sizce hamile kalmş olabilirmiyim
  24 03 2016, 17:26 - .: Tabi birz akıntm var ve göğüslerimde ağrı bilemiyorm sizce nedr
  24 03 2016, 17:27 - Jin op dr turgay karakaya: Nadir ama test yapın

  YanıtlaSil
 2. Hocam iyi gunler. Esim hamile ve bizim icin cok erken oldugunu dusunuyoruz. Yurt disinda yasiyoruz ve agustosun basi gibi kurtaj yaptirmayi dusunuyoruz kendisi yabanci uyruklu ve su an 5 6 haftalik oldugunu tahmin ediyoruz bir kürtaj fiyatı soyleyebilir misiniz ? Tesekkurler .
  17 07 2016, 13:09 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajbakirkoy.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015