Kürtaj İstanbul fiyatları

Gebelik sonlandırma kararı aldıysanız kürtaj yasasına göre 10 haftayı geçmediği sürece isteğe bağlı çocuk aldırabilirsiniz, öncelikle merak edeceğiniz konu kürtaj İstanbul fiyatlarının ne kadar olduğudur. Bunun için Avrupa yakasında kürtaj yapılan yerleri araştırabilirsiniz, yada Bakırköy'deki muayenehanemi telefonla arayarak veya WhatsApp 'tan yazarak kürtaj ücret listemizi isteyebilirsiniz. Her gebe bayan aynı fiyata kürtaj edilmiyor, gebelik haftası bebek aldırma maliyetinizi direkt olarak etkiliyor, ilk başta size mantıksızda gelse son adet tarihinden itibaren gebelik haftası hesaplanıyor, birçok hasta cinsel ilişkiye girdiği tarihi bu konuda milat olarak düşünüyor ama maalesef o mantıkla giderseniz ortalama 2 hafta kadar eksik çıkartırsınız ve farkında olmadan yasal süreyi aşabilirsiniz. Daha pratik olarak adet siklüsünün 4 hafta sürdüğü varsayımından haraketle 3-4 günlük bir adet gecikmesinde idrarda gebelik testinizin biri silikte olsa çift çizgi çıkması durumunda 4-5 haftalık gebesinizdir. Bizi arayan hastaların çoğu hocam ben 1 haftalık, 2 haftalık hamileyim diyorlar, bu kızlarımız ya 1-2 hafta adet gecikmesini anlatmaya çalışıyorlar yada ilişkiye girdikleri zamandan itibaren sayıyorlar.

Zaten hamilelik sonlandırmak için gelen her hastayı önce ultrasona sokuyoruz ve gebelik haftasını günü gününe tespit ediyoruz, o yüzden şu kadar hafta diye israr edip düşük hafta üzerinden kürtaj olma imkanı yok.

Bu makalemde İstanbul kürtaj ücretleri dışında, kürtaj videosu izlemek için hangi siteye bakmalıdır, istanbul kürtaj yapan hastaneler hangileridir, kürtaj fiyatları 2019 senesinde % kaç yükseldi, kürtaj görüntüleri gerçekmidir, kürtaj ücreti nasıl hesaplanır, istanbul kürtaj fiyatları 2019 senesinde kaç liradır, kürtaj fiyatları 2019 istanbul Avrupa yakasında en ucuz nerdedir, kürtaj fiyatları ekşi sözlükte ve kadınlar kulübünde kaç lira olarak konuşuluyor gibi konularada değiniyorum.

Kürtaj

Çocuk aldırmadan önce cerrahi gebelik sonlandırma yönteminin tüm detaylarına hakim olabilmek için kürtaj başlıklı yazımı tavsiye ederim.

Kürtaj kanunu

Türkiye'de günümüzde yürürlükte olan ve keyfi hamilelik sonlandırma isteklerinize çeşitli kısıtlamalar getiren kanuni düzenlemeleri incelemek için kürtaj kanunu konulu yazımı dikkatlice okuyun.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Artık yumurta kapıya dayandı ve bebek aldırmak dışında bir yol yok diyorsanız, vakumlu kürtaj müdahalesinin cerrahi tekniğini detaylandırmak için kürtaj nasıl yapılır başlıklı anlatımımı okuyun.

Kürtaj videosu

Gebelik sonlandırmadan önce bu işlemin yapılış tarzını görüntülü olarak izlemek için youtube'da kürtaj videosu aramışsınızdır, ama ülkemizde cinsel organları gösteren video çekmek ve yayınlamak yasak olduğu için orda bulduklarınız yabancı kaynaklı eski sistem kazıma kürtaj görüntüleri olup günümüzde uygulanmakta olan vakum kürtajla alakası yoktur.

Kürtaj sonrası hamilelik

İlk defa çocuk aldıracağım ve sonrasında yeniden gebe kalmamda bir problem olurmu gibi bir endişeniz varsa kürtaj sonrası hamilelik başlıklı yazım size uygun olacaktır.

Kürtaj fiyatları

Nisan sonu 2019 için Bakırköy civarı İstanbul'da çocuk aldırma ücretlerinin ne kadar olduğunu, neye göre hesaplandığını, maliyeti arttıran unsurları ve en ucuz nerde yaptırabileceğiniz gibi bilgiler için kürtaj fiyatları konulu yazımı okuyun, yada Bakırköy'deki muayenehanemi telefonla arayın, WhatsApp'tan yazarak kürtaj fiyat listemizi isteyin.

Kürtaj Fatih

İstanbul Fatih ilçesi ve civarında kürtaj yapan yerlerin nereleri olduğu ve bölgede uygulanmakta olan kürtaj ücretleri hakkında bilgi almak için kürtaj Fatih başlıklı yazımı okuyun.Kürtaj İstanbul fiyatları konusu için site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj

Kürtaj sonrası cinsel ilişki

Kürtaj fiyatları