Kürtaj ücret

Nisan 2016 döneminde İstanbul'da kürtaj ücret bilgisi ve tüm detayları içeren makalemizi derinleştirmeden önce çocuk aldırma maliyetleri çerçevesinde hastalarımızdan bize ulaşan, kürtaj parası ne kadardır, kredi kartı geçerlimidir, kürtaj fıyatları nasıl hesaplanır, kürtaj ücretleri devlet hastanalerindede aynımıdır, kürtaj fiyatları 2016 yılında yüzde kaç arttı, kürtaj ücreti gebelik haftasına göre nasıl hesaplanır, kürtaj fiyatları ekşi sözlük ve uludağ sözlük gibi forumlarda kaç para olarak tartışılıyor, kürtaj sonrası kontrol ücretlimidir, kürtaj videosu izlemek istesem hangi sitede vardır ve kürtaj nasıl yapılır gibi sorularada cevap üretiyoruz.

İstanbul'da kürtaj ücret konusuna gelirsek, öncelikle parasal değerleri direkt olarak buraya yazamayacağımızı belirtelim, ama kolayı var, Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayarak çocuk aldırma fiyat bilgisi alabilir veya WhatsApp üzerinden yazarak 2016 kürtaj ücret listemizi isteyebilirsiniz. Peki  kürtaj ücreti neye göre hesaplanıyor? En sık hatta nerdeyse gebelik sonlandırma işlemi yapan tüm jinekologlar bu konuda gebelik haftasını kriter olarak alıyorlar. Zaten bebek aldırmak için herhangi bir kadın doğum uzmanına gitseniz önce ultrasonla gerçekten bir hamilelik varmıdır, varsa kaç haftalıktır, ona bakar. Gebelik haftasının bu kadar önemli olmasının tek sebebi kürtaj fiyat hesaplama ihtiyacı değildir, ülkemizde halen yürürlükte olan kürtaj yasasıdır. Buna göre en fazla 10 haftalık hamilelikler kürtajla alınabilir. Yani 10 haftayı 1 gün bile geçseniz bu memlekette sizi kürtaj edecek doktor bulamazsınız, o yüzden karar verdiyseniz fazla oyalanmayın derim.

Henüz kürtaja gelmeden, hangi doktora gitsem safhasında iken gebelik haftanızı yaklaşık olarak tahmin edebilirsiniz, son adet tarihinden itibaten günümüze kadar geçen günleri sayıp 7'ye bölerseniz hamilelik haftanız çıkacaktır. Ama biz sadece 10 gün önce birlikte olduk nasıl oluyorda 4 haftalık gebe oluyor diye endişe etmeyin, gebelik haftası cinsel ilişki zamanından itibaren hesaplanmıyor, yani bu durumda bebek sizin merak etmeyin :)

Herşey tamam ama kürtaj olmanın herhangi bir şartı varmıdır ? Evet kendi isteğinizle çocuk aldırmak için 18 yaş ve üzeri olmanız lazım, ayrıca bekarsanız kimseden izin almanızada gerek kalmaz, zira resmi nikahla evli bayanlarda eş rızası aranır. Ama 17 veya 16 yaşında iseniz anne veya babanızın onayı istenecektir. Henüz 16 yaşını doldurmadı iseniz anne baba onayıda yetmez, mahkeme kararı gerekir.

Kürtaj

Hamilelik sonlandırma konusunda en genel kavramlar ve tanımlamalar için kürtaj konulu yazımızı tavsiye ederim.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Çocuk aldırma müdahalesiniz nasıl cereyan ettiği konusunda ayrıntılı bilgi almak için kürtaj nasıl yapılır başlıklı yazımıza göz gezdirin.

Vakum kürtaj

En güvenli ve kolay hamilelik sonlandırma isleminin teknik özellikleri için vakum kürtaj makalemi okuyun.

Kürtaj fiyatı

Çocuk aldırma fiyatlarının neye göre hesaplandığı ve güncel olarak 2016 yılında kaç paraya kürtaj olabileceğinizi öğrenmek için kürtaj fiyatı başlıklı yazımızı inceleyin, yada Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayarak fiyat alın, WhatsApp'tan yazarak kürtaj fiyat listeside isteyebilirsiniz.

Kürtaj sonrası cinsel ilişki

Kürtaj olduktan sonra dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisini öğrenmek için kürtaj sonrası cinsel ilişki konulu yazımıza göz atın.

Kürtaj yasası

İsteğe bağlı gebelik sonlandırma konusunda yasal sınırlar ve cezalar konusunda bilgi almak için kürtaj yasası başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kürtaj Tuzla

İstanbul Tuzla ilçesinde ve mahallelerinde kürtaj yapılan yerler nereleridir ve Tuzla kürtaj fiyatları kaç paradır gibi sorularınız için kürtaj Tuzla konulu yazımıza bakınız.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp 
Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kürtaj ücret konusu için site kullanım kuralları

Yorumlar

  1. İki haftalık gebeliği söz konusu kız arkadaşımın
    17 07 2016, 14:38 - .: Liste için bu numaradan irtibatlanın yazılmış
    17 07 2016, 14:38 - .: Bir kürtaj fiyat listesi rica edecektim
    17 07 2016, 14:39 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kurtajbakirkoy.com/p/fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi-kurtaj.html?m=1

    YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015