Kürtaj maliyeti

Bekarlık döneminde başınıza gelebilecek en sürpriz olaylardan biri hamileliktir, çocuk sahibi olmayı nekadar isteseniz bile henüz evli olmadığınız için çocuk aldırma yönünde karar verebilirsiniz, bu durumda ilk öğrenmeniz gereken konu gebelik haftanıza göre kürtaj maliyetinin ne kadar olacağıdır, tabiki kimse heran gebe kalabilirim diye çantasının bir köşesinde kürtaj parası ile gezmiyor, beklenmedik zamanda ortaya çıkan çocuk aldırma masrafı bütçenizi sarsabilir ama merak etmeyin yinede herkesin ulaşabileceği ücretlerle gebelik sonlandırabilirsiniz. İsteğe bağlı kürtaj hakkında devletin zorunlu tuttuğu bazı kurallar var, mesela mazeretiniz ne olursa olsun 10 haftalığı geçmiş bir gebelik ( 6 haftalık adet gecikmesi ) asla kürtaj edilemez, ayrıca reşit olmayan bayanlarda anne veya babadan izin gerekir. Maliyetlere geri dönersek kürtaj fiyatlarınında direkt olarak gebelik haftasına endeksli olduğunu ve sonlandırma öncesi yapılan ultrasonda çıkan hamilelik haftasının esas alındığını söylemek gerekir, hemen hesaplatmak için WhatsApp  den yazın.
Bahsettiğimiz kurallarda ve maliyeti tedarik etmede sorun yoksa işiniz kolay, zira kesici alet kullanılmadan negatif basınçla gerçekleştirdiğimiz vakum kürtaj 10 dakikada size acı çektirmeden, ağrı hissettirmeden bitiyor ve yürüyüp gidebiliyorsunuz, aynı gün bile işinize gücünüze geri dönebiliyorsunuz.

Bu yazımızda kürtaj maliyeti ne kadardır detaylı anlattık, kürtaj maliyeti nedir diye merak ediyorsanız üst paragrafı okuyunuz,  kürtaj ücreti sıklıkla hamilelik haftası üzerinden belirlenir, kürtaj kaç paraya yapılır diye hergün birçok hastamız soruyor, kürtaj 2019 yılında bu seneye göre az daha pahalıya yapılacaktır, ucuz kürtaj için gebelik haftası fazla ilerlemeden yapmakta fayda var, evli olmayanlar için kürtajda gizlilik konusuda çok önemlidir, kurtaj fiyatlari için bize WhatsApp  tan ulaşabilirsiniz.

Kürtaj

Gebeliği isteğinize bağlı olarak sonlandırmanız için önünüzde tek seçenek olan jinekolojik cerrahi metodu yakından incelemek için kürtaj başlıklı yazımı okuyunuz.

Vakumlu kürtaj

İstenmeyen gebelikleri berteraf etme konusunda en güvenli metodun detaylarına bakmak, kesici alet kullanılmadan negatif basınçla gebelik kesesinin nasıl çıkartıldığını öğrenmek için vakumlu kürtaj başlıklı yazımı okuyunuz.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Gebelik sonlandırma işleminin jinekolojik cerrahide ne şekilde icra edildiği konusunda teknik detayları incelemek için kürtaj nasıl yapılır konulu yazıma göz atınız.

Kürtaj fiyatları

Zamansız ortaya çıkan plan dışı gebeliklere son vermek için İstanbul'da cebinizden kaç para çıkacağını net olarak hesaplamak için kürtaj fiyatları başlıklı makalemi okuyunuz, yada Bakırköy'deki muayenehanemi arayın, veya WhatsApp  den güncel fiyat listesini isteyiniz.

Kürtaj yasası

Ülkemizde isteğe bağlı çocuk aldırma hiçbir dönemde yasaklanmadı ama çeşitli kanunlarla bazı sınırlamalarda yok değil, bu konuda detay almak için kürtaj yasası başlıklı yazımı okuyunuz.

Kürtaj sonrası

Bebek aldırma işlemini takip eden 10 günlük periyodda dikkat edilmesi şart olan hususlar ve yeniden cinsel ilişkiye girme şartları gibi konuları incelemek için kürtaj sonrası başlıklı yazımı okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da bakireliği kalıcı veya geçici olarak geri kazanma konusunda yapmakta olduğumuz ameliyatların maliyetini öğrenmek için kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımı inceleyin, veya Bakırköy'deki muayenehane telefonlarımızı arayarak ücret sorun, yada WhatsApp den güncel fiyat listesi isteyin.

Vajina daraltma fiyatları

Vajinoplasti dediğimiz vajinal kanalın kalıcı olarak daraltılması ile alakalı ameliyatları ilişki esnasında bollaşma, aşısı ıslaklık ve cinsel haraketlerle birlikte vajinaya hava kaçması gibi şikayeti olan bayanlarda uygularız, bu konuda maliyetlere göz atmak için vajina daraltma fiyatları konulu yazımı okuyunuz, yada WhatsApp üzerinden güncel fiyat alınız.

Labioplasti fiyatları

Labiumlarınız istediğiniz gibi değil ise, öyle olmasa bile yoğun cinsel ilişki yaşamış bir görünüme sahip ise jinekolojik cerrahide labioplasti dediğimiz operasyonlarla kolej yıllarınızdaki görünüme geri dönmek mümkündür, bu müdahalenin maliyetlerini çıkartmak için ise labioplasti fiyatları başlıklı yazıma göz gezdirebilirsiniz.

Genital siğil tedavisi fiyatları

Yeryüzündeki en bulaşıcı cinsel hastalık konumunda olan genital siğiller HPV yani human papillom virüs denilen etkenle ortaya çıkmaktadır, bunlardan kurtulmanın maliyetini incelemek için genital siğil tedavisi fiyatları konulu yazımı okuyabilirsiniz.

Kürtaj Bayrampaşa

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde kürtaj yapılan yerler ve kürtaj maliyetleri için kürtaj Bayrampaşa başlıklı yazımı okuyunuz.


Kürtaj maliyeti konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı

Gizli kürtaj

Kürtaj nasıl yapılır ?