Kürtaj ücreti 2018

Kürtaj ücreti 2018'de maksimum ne kadar kadar çıkar, İstanbul'da hangi semtlerde kürtaj yapılıyor, devlet hastanelerinde kürtaj fiyatları ne kadardır ve yapılır mı, özel hastanelerden hangilerinde isteğe bağlı kürtaj yapılmaktadır, 2 aylık gebelik için kürtaj maliyeti kaç paradan başlar, 18 yaşını doldurmayanlar için kürtaj olmanın şartları nedir, kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi ? gibi merak ettiğiniz herşey için bu yazı size uygun olabilir, fazla vaktim yok diyorsanız İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi 0212 227 5519 dan arayabilir, yukarıda bahsettiklerimizi canlı olarak sorabilirsiniz, kürtaj ücretlerini öğrenebilirsiniz, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 den mesaj yazarakta cevap alabilirsiniz, kürtaj fiyat listemizi indirebilirsiniz.

2018 yıl içinde kadın kürtaj fiyatları 10 haftalık gebeliği geçmemek şartı ile gebelik haftasına göre belirlenir, web siteleri ve forum olarakta kürtaj fiyatları ekşi sözlükte tek rakam olarak verilir, bu arada çoçuk aldırma fiyatı forumlarda birbirinden farklı yazabilir, güncel rakamlar için bize whatsapp ten ulaşabilirsiniz, kürtaj fiyatları 2018 yılında dolardaki artışa paralel bir seyir izleyebilir, büyük şehirlerden İstanbul kürtaj fiyatı 2018 senesinde en az artış olan yerdir, nerede çocuk aldıralım sorusuna yanıt olarak genelde bekar bayanların sgk kayıtlarına geçmekten çekindiği için pek uğramadığı kurtaj fiyatlari ozel hastane rakamları zaten özel jinekolog muayenehanelerinden oldukça yüksektir, çoçuk aldırma fiyatı istanbul'a en ucuz özel jinekoloji muayenehanelerindedir, ücretsiz bir seçenek olarak devlet hastanelerinde kürtaj ücretlerini konuşmadan önce hangi devlet hastanelerinin kürtaj yapmakta olduğunu gösterir bir listenin olmadığınıda eklemek gerekir.

İsteğe bağlı yada bir başka deyişle keyfi kürtaj ücreti 2018 senesinde enflasyon veya döviz kurlarındaki yükselişe paralel olarak artacaktır, resmi gazetede yayınlanmış ve yürürlükteki kürtaj yasasına görede 10 haftayı geçmeyen gebeliklerde isteğe bağlı kürtaj yapılması serbesttir ve çoçuk aldırma konusunda maliyetler içinde bulunduğunuz gebelik haftasına göre belirlenir. Gebelik haftasında son adet tarihinden itibaren hesaplanmakla birlikte en doğru olarak ultrasonda fetüsün matürasyonu ve boyutunun ölçülmesi ile netleşir.

Yorumlar

  1. hocam 9 haftalık kürtaj için en uygun ne kadar fiyat verebilirsiniz ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder


Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatı 2015